Iwona Pavlović z mężem

Iwona Pavlović pierwszy raz tak szczerze o mężu, Wojtku. Zanim zostali parą, postawił jej jeden warunek!

Iwona Pavlović z mężem

Iwona Pavlović zdradziła "Fleszowi", że niedawno sprzedali z mężem duży dom w Olsztynie i kupili mniejszy, ponieważ trzej synowie Wojtka są już dorośli i wyprowadzili się już do Poznania. Najpierw trudno jej się było przyzwyczaić do pustego domu, ale teraz nauczyli się żyć z mężem we dwoje i jest im naprawdę dobrze. Poznali się, kiedy ona była już po czterdziestce i dlatego Iwona Pavlović wierzy, że miłość można znaleźć w każdym wieku, nawet tym dojrzałym albo seniorskim.

„Miłość do Wojtka spadła na mnie jak grom z jasnego nieba. Niczego wtedy nie kalkulowałam. Myślę, że jeśli kobieta rozważa, czy jest w stanie zaakceptować nawyki nowo poznanego mężczyzny, to znaczy, że to nie jest to. Mnie Wojtek od razu powiedział, że jeśli nie będzie mógł zabrać ze sobą chłopców, to nie wie, czy będziemy mogli być razem. On nie wyobrażał sobie, by zostawić dzieci, a ja tę jego miłość do synów ogromnie szanuję. Kiedy więc postanowiliśmy, że chcemy być razem, Wojtek przeprowadził się do mnie z trójką chłopców”, opowiada Pavlocić.

Iwona dla Wojtka musiała zmienić tylko jedną rzecz w sobie. A może nawet nie musiała, tylko chciała. Rzuciła dla niego palenie papierosów i jest mu za to ogromnie wdzięczna, bo już nie pali 12 lat. Dziś są niemal nierozłączni. Wojtek zawsze towarzyszy Iwonie podczas nagrań do programu "Taniec z gwiazdami". Pavlović twierdzi, że mąż jej cały czas imponuje i wcale nie chodzi tu o żadne wielkie rzeczy, tylko o codzienne drobne sprawy.

Lubię sprawiać przyjemność obcym ludziom, nauczyłam się tego od męża. Wzrusza mnie, gdy Wojtek otworzy drzwi albo pomaga spakować siatki starszej osobie”, mówi.

Iwona nauczyła się dziś doceniać szczęście i drobne rzeczy. Wojtek jest jej drugim mężem. Oboje mają silne charaktery, ale bardzo do siebie pasują. Mieszkają w Olsztynie i bardzo cenią sobie fakt, że żyją spokojnie, daleko od zgiełku dużego miasta. Są już razem 12 lat, a po ślubie 10 lat.

Zobacz także: Iwona Pavlović w ogniu krytyki za pierwszy odcinek "TZG"! Jak się tłumaczy? Zobacz!

Suknia Iwony Pavlović

Cały wywiad z Iwoną - tylko w nowym "Fleszu"! 

Okładka magazynu Flesz 08/2019
Party.pl

Więcej na temat Iwona Pavlović
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37