Party Stories
EXCLUSIVE!

Iwona Pavlović ma rodzinę we Włoszech! Czy boi się koronawirusa? "Płakałam, jakby to miał być koniec świata"

Wiadomość o tym, że "Taniec z gwiazdami" zostaje zawieszony z powodu epidemii koronawirusa, zasmuciła fanów show. Ale wszyscy uczestnicy show oraz jurorzy podkreślają, że w pełni zgadzają się z władzami stacji. Wśród tych osób jest oczywiście Iwona Pavlović, która doskonale rozumie powagę sytuacji. 

Zobacz także: Iwona Pavlović pierwszy raz tak szczerze o mężu, Wojtku. Zanim zostali parą, postawił jej jeden warunek!

Jurorka ma szwagierkę, która mieszka we Włoszech. Jak wiadomo ten kraj zmaga się z największą liczbą zachorowań na koronawirusa w Europie! Iwona Pavlović na bieżąco uzyskuje informacje dotyczące epidemii i jak sama przyznała jednego dnia płakała cały dzień!

Czy jurorka należy do grona osób, które obawiają się groźnego wirusa, czy też mimo wszystko stara się zachować spokój? 

Zobaczcie co na ten temat wyjawiła w rozmowie z Party.pl, Iwona Pavlović! 

Iwona Pavlović w czarnej sukience
ONS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami"
East News
TV-Show
Jurorzy zachwyceni Julią Wieniawą w "Tańcu z gwiazdami". Nawet Iwona Pavlović dała jej wysoką notę
Jak poradziła sobie Julia Wieniawa w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami"?

Julia Wieniawa jest typowana na faworytkę programu "Taniec z gwiazdami" . Aktorka świetnie porusza się na parkiecie. W pierwszym odcinku nie dała ponieść się emocjom i pokazała klasę. Jurorzy nie mogli wyjść z podziwu. Zobaczcie, jakie oceny zebrała Julia Wieniawa! Czyżbyśmy oglądali właśnie przyszłą zwyciężczynię "Tańca z gwiazdami 11"? Jak poradziła sobie Julia Wieniawa w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami"? Julia Wieniawa występuje w parze z doświadczonym tancerzem, Stefano Terrazzino. Aktorka nie ukrywała, że cieszy ją taki wybór. Julia Wieniawa doskonale zna dokonania Stefano. Czy u jego boku dojdzie do finału? Wszystko jest możliwe! Julia Wieniawa świetnie radzi sobie na parkiecie, co udowodniła w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami". Aktorka zatańczyła jive'a i zachwyciła jurorów. Nie ukrywali, że są pod ogromnym wrażeniem jej talentu.  - Zawodowo było - pochwalił Julkę Michał Malitowski.  - Zatańczyłaś naprawdę świetnie - dodał Andrzej Grabowski.  Iwona Pavlović poprosiła ją również, aby nie przejmowała się hejterami i nie poddała się presji otoczenia. Julia i Stefano otrzymali też bardzo wysokie noty. Andrzej Grabowski i Michał Malitowski przyznali im po 9 punktów, z kolei Iwona Pavlović 8.  Kibicujecie tej parze? Julia jest świetnie przygotowana do tego programu!  

Iwona Pavlović na planie Tańca z Gwiazdami
East News
Newsy
Największe zaskoczenie "Tańca z gwiazdami"? Iwona Pavlović w wersji blond...
Jurorka tuż przed rozpoczęciem 11. edycji "Tańca z gwiazdami" zdecydowała się na odważną metamorfozę!

Iwona Pavlović już nie jest czarną mambą? W mediach społecznościowych jurorki "Tańca z gwiazdami" pojawiło się jej zdjęcie w... blond włosach! Tancerka jest nie do poznania! Wygląda na to, że gwiazda nie boi się odważnych metamorfoz. Co na to jej fani?  Zobacz także:  Iwona Pavlović pierwszy raz tak szczerze o mężu, Wojtku. Zanim zostali parą, postawił jej jeden warunek! Iwona Pavlović jest blondynką! Iwona Pavlović już wkrótce ponownie zasiądzie jako jurorka w programie "Taniec z gwiazdami" . Surowa i wymagająca tancerka z pewnością dopatrzy się nawet najdrobniejszych błędów u tańczących gwiazd. Jednak to nie srogie oceny mogą przykuć uwagę widzów w 11. edycji show, a nowa fryzura jurorki! Wygląda  na to, że tancerka pojawi się w show w kompletnie nowej odsłonie! Dotychczas na głowie gwiazdy dominował raczej kruczoczarny kolor włosów, ale wygląda na to, że Iwona Pavlović uwielbia kontrasty. Tancerka pokazała się w nowej, blond odsłonie.  Black & Blond. Kto lubi takie kontrasty...?  #czarna   #blondynka   #fryzury   #metamorfoza   #hairstyle  - napisała pod zdjęciem Iwona Pavlović.  Fani nie kryli zaskoczenia tą metamorfozą! Część z nich sądzi, że w czarnych włosach jurorka wyglądała zdecydowanie lepiej. Z kolei pozostali uważają, że to zmiana jak najbardziej na duży plus! - Ladnie,,,, jednak najbardziej lubię Panią w czarnych włosach 😁😁 - Nie!!!.To nie możliwe!!!.To Ty??? - Super, pięknie w takim zestawie kolorów 👌👍😍😘😘😘🖤💟🖤🌹🌹🌹 - Wow jak 20 - latka 👏😊 pięknie Pani Iwonka wyglada 😘 - bardzo mi się podoba😍😍 Jakiś czas temu Iwona Pavlović przefarbowała się na rudo. Wtedy też została okrzyknięta "Rudą...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner