Iwona Guzowska bierze ślub
ONS

Iwona Guzowska bierze ślub. Opowiedziała o tajemniczym narzeczonym

Iwona Guzowska bierze ślub
ONS

Iwona Guzowska to najbardziej utytułowana polska kickboxerka i pięściarka. W ostatnich latach Iwona próbowała swoich sił w polityce jako posłanka Platformy Obywatelskiej. Sportsmenka nie unikała też salonów, na których swego czasu chętnie się pokazywała - wspierając głównie eventy sportowe i charytatywne. Ostatni raz mogliśmy widzieć ją podczas triathlonu Herbalife Gdynia, który odbył się w sierpniu zeszłego roku.

Zobacz: Gwiazdy podczas morderczych zawodów w Gdyni

Teraz Guzowska udzieliła wywiadu nowemu numerowi "Twojego Stylu", w którym nieoczekiwanie zdradza, że latem bierze ślub. Pięściarka od 4 lat spotyka się z tajemniczym mężczyzną, z którym niedawno się zaręczyła. Ujawnia też, że wraz z przyszłym mężem mają zamiar uczcić ten fakt wyjątkowym tatuażem.
 

Mamy z narzeczonym pomysł na wspólny tatuaż. To połączenie dwóch wojowników – Punishera i Iron Mana, bohaterów komiksów Marvela. Tatuażysta przygotowuje projekt. Ślub bierzemy latem, a jesienią idziemy do studia. Dlaczego taki motyw? Oboje jesteśmy wojownikami, bo narzeczony jest żołnierzem. Poznałam go cztery lata temu w Pałacu Prezydenckim, w Dniu Wojska Polskiego: był przystojny, w galowym mundurze. Dostawał Krzyż Kawalerski. A potem podszedł do mnie i zapytał, czy możemy mieć wspólne zdjęcie. I zaiskrzyło - tłumaczy w "Twoim Stylu".


Przyszłej młodej parze gratulujemy!

Zobacz: Halina Mlynkova planuje wielki ślub? Jest oficjalny komentarz

Tak wyglądał ślub Zamachowskich:

Więcej na temat Iwona Guzowska
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22