Iwona Cichosz w programie "Taniec z Gwiazdami"
East News

Iwona Cichosz miała wypadek! Była gwiazda "Tańca z Gwiazdami" trafiła do szpitala! Co się stało?

Iwona Cichosz w programie "Taniec z Gwiazdami"
East News

Iwona Cichosz przekazała swoim fanom niepokojącą informację! Okazuje się, że była uczestniczka programu "Taniec z Gwiazdami" i gwiazda serialu "Leśniczówka" miała wypadek i trafiła do szpitala. Co się stało? Iwona Cichosz na swoim profilu na Instagramie dokładnie opisała, jak doszło do wypadku i jakie są jego konsekwencje. Miss Świata Głuchych, którą widzowie pokochali w programie "Taniec z Gwiazdami"- Iwona Cichosz zajęła drugie miejsce w siódmej edycji show- przyznała, że miała wypadek na... hulajnodze! 

Iwona Cichosz trafiła do szpitala

Iwona Cichosz w swoim najnowszym wpisie na Instagramie zdradziła, jak doszło do wypadku i zdradziła, jak się teraz czuje. Miss Świata Głuchych razem z partnerem chciała przejechać się hulajnogą elektryczną, niestety w pewnej chwili straciła przewróciła się tak niefortunnie, że potrzebna była pomoc specjalistów. Iwona Cichosz trafiła do szpitala! 

Gdyby nie wsparcie @truls1502 to nie wiem, co bym zrobiła 🙈 Ubiera mnie, pomaga, karmi... dla mnie to jest całkiem nowa sytuacja. Bo ja zawsze lubię być niezależna, a tu nie ma zmiłuj się. Jedna ręka nieruchoma i nagle więkość czynności nie potrafię zrobić i czuję taką bezsilność... A do wypadku doszło przedwczoraj wieczorem- zaczyna swój wpis Iwona Cichosz.

Iwona Cichosz dokładnie opisała, jak doszło do wypadku i co się działo w szpitalu.

Wzięliśmy oboje holajnogi elektyczne i wracaliśmy do domu wieczorem. Od początku miałam złe przeczucia i faktycznie tak się stało. W jednej sekundzie straciłam panowanie nad hulajnogą, potknęłam się o krawężnik i przewróciłam się, lewą ręką oparłam się o ziemię by uchronić resztę ciała. Pół godz później byliśmy w szpitalu (dojechaliśmy Uberem) i czekaliśmy ponad dwie godziny, aby mnie przyjęli. Truls był tak zszokowany i wkurzony znieczulicą pań przy recepcji. On nie jest przyzwyczajony wciąż do polskich realii... Prosiliśmy o lód, by uniknąć obrzęku, ale miłe Panie kazały nam czekać, aż ktoś łaskawie przyjdzie. Całe szczęście lekarka była młoda i przesympatyczna. Szybko zbadała, skierowała mnie na RTG i tomografię - pękniecie kości w ramieniu 😖- zdradza na Instagramie. 

Na koniec gwiazda przyznała, że był to "najgłupszy wypadek" w jej życiu. Iwona Cichosz pokazała również swoje zdjęcie po wyjściu ze szpitala. Zobaczcie zdjęcie i jej cały wpis na Instagramie!

 

Iwona Cichosz miała wypadek na hulajnodze. 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gdyby nie wsparcie @truls1502 to nie wiem, co bym zrobiła 🙈 Ubiera mnie, pomaga, karmi... dla mnie to jest całkiem nowa sytuacja. Bo ja zawsze lubię być niezależna, a tu nie ma zmiłuj się. Jedna ręka nieruchoma i nagle więkość czynności nie potrafię zrobić i czuję taką bezsilność... A do wypadku doszło przedwczoraj wieczorem. Wzięliśmy oboje holajnogi elektyczne i wracaliśmy do domu wieczorem. Od początku miałam złe przeczucia i faktycznie tak się stało. W jednej sekundzie straciłam panowanie nad hulajnogą, potknęłam się o krawężnik i przewróciłam się, lewą ręką oparłam się o ziemię by uchronić resztę ciała. Pół godz później byliśmy w szpitalu (dojechaliśmy Uberem) i czekaliśmy ponad dwie godziny, aby mnie przyjęli. Truls był tak zszokowany i wkurzony znieczulicą pań przy recepcji. On nie jest przyzwyczajony wciąż do polskich realii... Prosiliśmy o lód, by uniknąć obrzęku, ale miłe Panie kazały nam czekać, aż ktoś łaskawie przyjdzie. Całe szczęście lekarka była młoda i przesympatyczna. Szybko zbadała, skierowała mnie na RTG i tomografię - pękniecie kości w ramieniu 😖 Najgłupszy wypadek w moim życiu. Kochani, proszę uważajcie na siebie i jeśli możecie to odstawcie hulajnogi. Coraz więcej słyszę o wypadkach przez hulajnogi... Ja obiecałam sobie, że więcej na coś takiego nie wsiądę i zobaczymy, czy tej obietnicy dotrzymam. A tymczasem idę ładnie poprosić Trulsa, by zrobił mi hamburgery na kolację z #beyondmeat 😍 . Photo by @aleksandermyklebust . #iwonaandtruls #supporting #loveiskind #thebestfiance #thebestman #mylove❤ #brokenshoulder

Post udostępniony przez Iwona Cichosz (@iwonacichosz)

Była uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" trafiła do szpitala.

Iwona Cichosz miała wypadek
Instagram

 

Więcej na temat Iwona Cichosz
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44