Party Stories
Newsy

Ivo ze "Zbuntowanego Anioła" ma dziś siwe włosy i zarost, ale nadal jest przystojny. A co z serialową Vicky?

Pamiętacie serial "Zbuntowany anioł"? Z pewnością tak! Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak wyglądają obecnie serialowi aktorzy, którzy wcielali się w postać szalonej Milagros, przystojnego Ivo, czy przyjaciółki Milagros o imieniu Gloria, koniecznie zobaczcie nasze wideo. Kto zmienił się tak, bardzo że nie poznalibyście go na ulicy, a kto wygląda cały czas tak samo? Przekonajcie się sami!

Zobacz także: Pamiętacie Motylka ze "Zbuntowanego Anioła"? Dla Victorii Onetto czas się zatrzymał, wygląda pięknie!

Tak obecnie wygląda Facundo Arana, zagrał Ivo Di Carlo w serialu "Zbuntowany anioł". 

Facundo Arana. Zagrał Ivo DiCarlu w serialu zbuntowany anioł.
Instagram

Tak wygląda aktor, który grał szofera Rocky'ego w "Zbuntowanym aniele".

Szofer z ogromny nosem ze

"Zbuntowany anioł" - o czym jest serial?

Główną bohaterką serialu "Zbuntowany anioł" jest Milagros – nazywana przez przyjaciół Mili lub Cholito – mieszka w Buenos Aires. Milagros dzieciństwo spędziła w sierocińcu, ponieważ jej matka zmarła przy porodzie. Kiedy Milagros kończy 18 lat, zostaje zatrudniona w rodzinie Di Carlo jako służąca. Dziwnym zbiegiem okoliczności okazuje się, że Federico Di Carlo jest ojcem Milagros! Lata temu był zakochany w służącej Rosario, ale musiał bez miłości poślubić dziedziczkę fortuny – Luizę, zostawiając tym samym Rosario, z którą miał dziecko - mowa o Milagros. Sekret ten znali jedynie Federico i ojciec Manuel.

W trakcie rozwoju fabuły Milagros zakochuje się w Ivie, synu Federica, pojawia się tutaj wątek możliwego kazirodztwa, jednak ostatecznie okazuje się, że Ivo... jest owocem romansu matki, co oznacza że nie jest biologicznym synem Federica!

W serialu Ivo i Milagros szukają miłości u innych bohaterów, ale miłość, która ich łączy, okazuje się silniejsza. Na końcu Ivo i Milagros biorą ślub i żyją długo i szczęśliwie!

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Gloria ze Zbuntowanego anioła po latach. Jak wygląda?
Seriale
Gloria ze "Zbuntowanego anioła" ma dziś 43 lata i... wygląda lepiej niż w serialu! Zobaczcie zdjęcia
Jak dziś wygląda Gloria ze Zbuntowanego anioła? Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia!

Zastanawiacie się, jak wygląda dziś urocza służąca Gloria ze "Zbuntowanego anioła"? Grała ją Gabriela Sari, 43-letnia dziś argentyńska aktorka. Czy nadal może pochwalić się krzaczastymi brwiami, które były jej znakiem rozpoznawczym? Śmiało możemy stwierdzić, że gwiazda dziś wygląda znacznie lepiej niż 20 lat temu, kiedy był kręcony "Zbuntowany anioł". Sami zobaczcie! Jak wygląda Gloria ze "Zbuntowanego anioła"? Gloria była najlepszą przyjaciółką głównej bohaterki serialu, czyli Milagros (Natalia Oreiro). Była bardzo lojalna, uczciwa i pracowita. Uwielbiała tańczyć na imprezach! Serca widzów podbiła swoją oryginalną urodą.  Dziś Gabriela Sari ma 43 lata, jest szczęśliwą mamą (trzy lata temu została mamą córki Donny) i wciąż robi wielką karierę, głównie w Ameryce Południowej. Jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie śledzi ją ponad pół miliona fanów.  Z zamiłowania gwiazda jest również plastyczką.  Jak wam się dziś podoba? Prawda, że serialowa Gloria wygląda pięknie?   

Szofer z dużym nosem ze "Zbuntowanego anioła" - jak dziś wygląda Rocky? Mamy zdjęcia!
Seriale
Szofer z dużym nosem ze "Zbuntowanego anioła" ma dziś 55 lat - jak teraz wygląda serialowy Rocky?  

Szofer Rocky był jedną z najbarwniejszych postaci  "Zbuntowanego anioła".   Miał świadomość, że nie grzeszy urodą, ale zakochał się w pięknej siostrze głównego bohatera serialu Ivo - w Vicky. Stawał dosłownie na głowie, żeby ta zwróciła na niego uwagę, choć było naprawdę trudno! Ostatecznie, jak to w argentyńskich telenowelach bywa, udało mu się skraść serce Victorii. Zobacz:  Pamiętacie wredną Andreę ze "Zbuntowanego Anioła"? Zobaczcie, jak dziś wygląda 51-letnia gwiazda! Jak teraz wygląda aktor Marcelo Mazzarello, który grał szofera z charakterystycznym wielkim nosem? Bardzo się zmienił? Znaleźliśmy w internecie jego zdjęcia - te sprzed lat, oraz te najświeższe. Zobaczcie sami i porównajcie, jak wielką metamorfozę przeszedł serialowy szofer Rocky ze "Zbuntowanego anioła"? Więcej:  "Zbuntowany anioł": jak dziś wygląda służąca "Motylek" Marcelo Mazzarello tak wyglądał, kiedy grał w "Zbuntowanym aniele". Jego celem w serialu było rozkochanie w sobie pięknej Vicky. A tak wygląda obecnie! Marcelo Mazzarello mocno się postarzał, ale nic w tym dziwnego - w końcu od nagrania serialu "Zbuntowany anioł" minęło już ponad 20 lat! Marcelo ma obecnie 55 lat, a kiedy grał w serialu miał niespełna 35 lat.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Marcelo Mazzarello (@elmazzarello) Gru 19, 2019 o 1:32 PST Marcelo Mazzarello jest bardzo popularny na Instagramie. Jego profil śledzi blisko 40 tysięcy fanów.  ...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner