Isabel Marcinkiewicz sprzedała pierścionek zaręczynowy

Isabel Marcinkiewicz sprzedała pierścionek zaręczynowy od Kazimierza. Za ile?

Isabel Marcinkiewicz sprzedała pierścionek zaręczynowy

Isabel Marcinkiewicz ma problemy zdrowotne i finansowe. Dlatego, jak informuje Super Express, musiała sprzedać swój pierścionek zaręczynowy od Kazimierza Marcinkiewicza. Za ile? Według informacji tabloidu Isabel sprzedała swój pierścionek w lombardzie za 400 zł.

Problemy Isabel Marcinkiewicz

Problemy Isabel rozpoczęły się rok temu, kiedy to po wypadku samochodowym. Do dziś Isabel musi nosić specjalny stalibizator.

Musiała mieć pielęgniarkę, której miesięcznie płaciła ponad 2 tys. zł, kolejne kilkaset wydawała na leki, do tego opiekunka, konsultacje lekarskie. Szybko straciła oszczędności - w tabloidzie zdradziła znajoma Isabel Marcinkiewicz.

Sama Isabel Marcinkiewicz też narzeka na brak pieniędzy i zdradza, że ma depresję.

Mam mieć operację za granicą. Jednak obecnie nie mam pieniędzy na przejazd i pobyt w szpitalu - przyznała była żona Kazimierza Marcinkiewicza. Odczuwam emocjonalne skutki rozwodu i wcześniejszego traktowania mnie przez męża. Od dłuższego czasu leczę się na depresję wywołaną długotrwałym stresem.

Przypominamy, że byli już małżonkowie rozwiedli się zaledwie kilka dni temu. Sąd stwierdził wówczas, że obie strony są winne rozpadu ich małżeństwa. Z tym wyrokiem nie zgadza się Isabel, która od samego początku wnosiła o rozwód z orzeczeniem o winie Kazimierza Marcinkiewicza. Żądała alimentów w wysokości 12 tysięcy zł miesięcznie oraz mieszkania na warszawskiej Ochocie.  Jak dowiedział sie Super Express sąd wyznaczył Isabel alimenty w wysokości kilku tysięcy złotych. Była żona Marcinkiewicza nie jest zadowolona z ich wysokości i zamierza wnieść apelacje.


Zobacz także: Nigdy nie byli kochankami!? Znamy tajemnice z przeszłości Kazimierza i Isabel Marcinkiewicz.

 

Isabel Marcinkiewicz sprzedała pierścionek zaręczynowy.

Kazimierz Marcinkiewicz na sprawie rozwodowej.

Przeładuj

Mikołaj z "Love Island" zdradził, że ma wiele propozycji od nieznajomych kobiet. Jak zareagowała Sylwia?

zobacz 01:27