Iron Majdan odcienk 1, Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
x-news.pl

 

Program Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana „Iron Majdan” możemy oglądać w każdy poniedziałek od 5 marca na antenie TVN. Show emitowane jest o godzinie 22:30, więc mogłoby się wydawać, że o tej porze nie przyciąga tłumu widzów. A jak jest w rzeczywistości? 

 

Zobacz: Radosław Majdan na Islandii: „Tu jest jak na Śląsku. Tak ponuro...’’

 

Program „Irona Majdan” jest hitem?

 

Serwis wirtualnemedia.pl opublikował wyniki oglądalności show Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana. Okazuje się, że program spodobał się widzom!

 

Średnia widownia trzech pierwszych odcinków programu wyniosła 975 tys. osób, co przełożyło się na 11,32 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 18,03 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 15,06 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl - czytamy w serwisie.

 

Okazuje się jednocześnie, że oglądalność „Iron Majdan” nieco spada z odcinka na odcinek. Premierowy odcinek przyciągnął  1 mln osób, drugi - 996 tys., natomiast trzeci - 925 tys.

 

Warto dodać, że wiosną 2017 w tym samym czasie stacja TVN emitowała „Żony Hollywood””, które oglądało 911 tys. widzów. Teraz dzięki „Iron Majdan” TVN jest liderem w tym czasie antenowym. Na 2. miejscu znajduje się TVP2, na trzecim - Polsat. 

 

Przeczytaj też: Ile Małgorzata i Radosław Majdanowie zarobią na Iron Majdan?

 

Polecamy: „Nigdy w życiu nie odczuwałam tak swojego wieku”, czyli najlepsze teksty z Iron Majdan

 

Program Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana cieszy się dużą popularnością

Iron Majdan odcienk 1, Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
x-news.pl

Pierwszy odcinek "Iron Majdan" przyciągnął milion widzów przed ekrany!

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek
ONS