Irina Shayk

Irina Shayk poprawiała swój wygląd? Modelka szczerze o operacjach plastycznych

Irina Shayk

Irina Shayk to jedna z piękniejszych modelek, która odniosła spektakularny sukces. Ostatnio mówi się o niej niestety za sprawą rozstania z Bradleyem Cooperem. Gwiazdor miał odejść od Rosjanki i ich córeczki i związać się z odtwórczynią głównej roli w filmie "Narodziny gwiazdy" Lady Gagą. Po zakończeniu czteroletniego związku modelka rzuciła się w wir pracy i zaczęła udzielać wywiadów prasie. Gwiazda w rozmowie z magazynem "Harper's Bazaar"  nie opowiedziała o przykrym rozstaniu, a zdradziła, czy korzystała z usług chirurgów. 

Czy Irina poprawiała swój wygląd? Zobaczcie, co powiedziała!

Irina Shayk o operacjach

Jeszcze nigdy nie było tak głośno o Irinie Shayk. Wszystko za sprawą rozstania z Bradleyem Cooperem, choć gwiazda wcześniej odeszła od np. z Cristiano Ronaldo! Portugalski piłkarz tuż po zerwaniu nie związał się jednak z oscarową piosenkarką. Bradley - tak, dlatego nikt nie może uwierzyć w koniec tego związku i zostawienie przepięknej Iriny na lodzie. 

Zobacz także: Lady Gaga i Bradley Cooper zamieszkali razem? Sensacyjne doniesienia amerykańskiego magazynu

Modelka musi zmierzyć się teraz sama z wieloma przeciwnościami i odpowiadać na krytykę hejterów. Ci zarzucają jej, że poprawiała urodę. Czy to prawda? Aż trudno uwierzyć, bo Shayk już w wieku 18 lat wygrała konkurs piękności "Miss Czelabińsk". 

Irina na przykre komentarze dotyczące jej urody odpowiedziała dziennikarzowi "Harper's Bazzar":

Jeśli ktoś chce poprawić sobie usta, bo źle się czuje niech Bóg ich błogosławi. Zawsze promuje naturalne piękno. Nie jestem idealna, czasami mam podwójny podbródek, doskonałość nie istnieje. Jak modelka przyznała, planuje zestarzeć się z wdziękiem? Zamierzam mieć zmarszczki i mam zmarszczki. Musisz zaakceptować ideę starzenia się na każdym etapie - zaczęła.

I dodała, że stara się nie przejmować negatywnymi komentarzami.

Nie wszystko, co dzieje się na świecie musi być łatwe. Niektórzy ludzie będą cię kochać inni nienawidzić, ale mi to naprawdę nie przeszkadza - zakończyła.

Irina od lat uchodzi za jedną z piękniejszych kobiet na świecie! W 2011 została okrzyknięta najseksowniejszą kobietą przez  węgierskie czasopismo "Periodika". A także uplasowała się na 10. pozycji w rankingu "20 najseksowniejszych kobiet" serwisu Models.com.

Czy gwiazda naprawdę poprawiała urodę? Tylko spójrzcie!

Tak Irina wyglądała w 2011 roku:

Irina Shayk w 2011 roku
EastNews

Irina Shayk poprawiała urodę?

Irina Shayk jest w ciąży?
Eastnews

 

Więcej na temat Bradley Cooper Irina Shayk
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09