Irena Santor
East News

Irena Santor w poruszających słowach o stracie córki! Gwiazda odniosła się do wydarzeń sprzed sześćdziesięciu lat

Irena Santor
East News

Irena Santor przez sześćdziesiąt lat nie zdecydowała się sama opowiedzieć o stracie córki. Tragedię, którą przeżyła w młodości chciała zachować dla siebie aż do teraz! W rozmowie z „Dobrym Tygodniem” zdecydowała się skomentować śmierć swojej córki Sylwii, która zmarła niedługo po porodzie. 

Irena Santor w poruszających słowach o stracie córki!

Irena Santor bez wątpienia jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jej skromność i klasę od lat podziwiają jej fani, a sposób bycia i czarujący uśmiech sprawiają, że artystka cieszy się niesłabnącą sympatią. Gwiazda była dwukrotnie zamężna. Pierwszym mężem gwiazdy był Stanisław Santor, skrzypek Orkiestry Polskiego Radia i Telewizji, a po rozwodzie Irena Santor wyszła za Zbigniewa Korpolewskiego. Życie mocno doświadczyło gwiazdę, ale nigdy nie narzekała i jak sama twierdzi w wywiadzie dla "VIVY!", kieruje się zasadą "Nie rób drugiemu, co tobie niemiłe". Jako mała dziewczynka straciła rodziców, w młodości miała poważny wypadek, a niedawno wygrała walkę z rakiem.

Przeszłam przez to bez chemii, brałam tylko naświetlania. Najgorsze jest czekanie na wyniki. To jest taka niemoc, jak w obozie koncentracyjnym, że się żyje, ale nie wiadomo, czy jeszcze jutro się wstanie. Wiem, że trzeba umrzeć, ale chciałabym żyć jak najdłużej - powiedziała gwiazda w rozmowie dla VIVY! .

Teraz "Super Express" ujawnił kolejny dramat z przeszłości Ireny Santor. Okazuje się, że obok pierwszego męża gwiazdy na warszawskich Powązkach została pochowana też Sylwia Santor. Córka artystki zmarła zaledwie dwa dni po narodzinach i do tej pory Irena Santor nigdy sama publicznie nie poruszyła tego tematu. Ostatecznie gwiazda, która ceni sobie prywatność zdecydowała się odnieść do osobistego dramatu sprzed lat i powiedziała:

Przez całe życie o tym nie mówiłam, to moja bardzo intymna historia i prywatna sprawa.  - powiedziała Irena Santor w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

 

Zobacz także: Irena Santor opowiedziała o warunkach w domu opieki, w którym mieszka!

Irena Santor
East News

Irena Santor niechętnie porusza prywatne tematy. 

Uśmiechnięta Irena Santor
East News

Irena Santor jest jedną z największych gwiazd polskiej estrady. 

Irena Santor na scenie
East News

 

 

Więcej na temat Irena Santor
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43