Izabela Janachowska z wózkiem dziecięcym
Instagram Silver Cross Polska

Iza Janachowska chwali się wózkiem dla syna za 20 tysięcy! Fani: "Wózek drama"

Izabela Janachowska z wózkiem dziecięcym
Instagram Silver Cross Polska

Blisko dwa miesiące temu Izabela Janachowska została mamą! Gwiazda TVN urodziła syna, który nazywa się Christopher Alexander. Izabela Janachowska od samego początku nie ukrywała wizerunku chłopca i chętnie pokazuje jego zdjęcia na swoim profilu na Instagramie. Ostatnio pochwaliła się pięknymi fotkami ze spaceru z maleństwem, na którym po raz kolejny pokazała, jakim wózkiem "wozi" się jej syn. Stylowa "bryka" syna Janachowskiej za prawie 20 tysięcy złotych wzbudziła jednak mieszane uczucia wśród internautów. 

Internauci podzieleni w sprawie wózka syna Janachowskiej

Jak już wiemy, Izabela Janachowska jakiś czas temu została ambasadorką marki Silver Cross - wózki tej marki przez lata wybierała rodzina królewska, w tym m.in. księżna Kate. Gwiazda TVN jeszcze przed porodem przyznała, że dla swojego synka wybrała klasyczny model Balmoral w specjalnej chromowanej wersji. Cena takiego wózka? Prawie 20 tysięcy złotych! (dokładnie 19999 zł).

Ręcznie szyte materiały i malowane detale dodają wózkowi wyjątkowości. Wiem, że oprócz niezwykłego wyglądu, mój synek będzie miał zapewniony spokój, dzięki amortyzowanemu zawieszeniu - Izabela Janachowska informowała na stronie weddingdream.com. 

Ostatnio Izabela Janachowska pokazała na swoim profilu na Instagramie zdjęcia ze spaceru, podczas którego woziła swojego syna w jego stylowym wózku. Fani gwiazdy TVN byli zachwyceni!

- Pięknie 💞 a wózek jak z bajki 😍
- Wózek CUDO 😍❤️😍❤️😍❤️
- Piękna fota💛a ten wózek wymiata😍👌😘- komentowali fani.

Niestety, wózek syna Izabeli Janachowskiej nie wszystkim przypadł do gustu. Na profilu TVN Style na Instagramie, gdzie zostało udostępnione zdjęcie gwiazdy TVN oprócz pozytywnych komentarzy pojawiły się również krytyczne wpisy. 

- Straszny jest ten wózek!
- Omgg jaki brzydki ten wózek 😐🤦‍♀️🤦‍♀️

Wózek drama
- Masakra ale wózek 😁- komentowali internauci.

Widzieliście już wózek synka Izabeli Janachowskiej? Naszym zdaniem jest super! 

Izabela Janachowska pokazała zdjęcia ze spaceru z synem.

Podoba się Wam wózek gwiazdy TVN?

Izabela Janachowska pokazała wózek dla dziecka
screen youtube.com Wedding Dream Izabela Janachowska

 

Więcej na temat Izabela Janachowska
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43