Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Maciej Musiał w serialu Pułapka
TVN/Hubert Komerski
Newsy

Internauci atakują Macieja Musiała za wsparcie Strajku Kobiet. "Taki z ciebie katolik?!"

Internauci atakują Macieja Musiała za wsparcie Strajku Kobiet. "Taki z ciebie katolik?!"

Maciej Musiał na swoim profilu na Instagramie wyraził wsparcie dla kobiet protestujących przeciwko decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji w przypadku ciężkiego upośledzenia płodu. Zamieścił symboliczny ale bardzo wymowny wpis, ważny dla wielu jego fanów. Ale pojawili się i tacy, którzy skrytykowali młodego aktora kwestionując jego wiarę i moralność! 

Taki z Ciebie katolik? Wstyd!

Zobacz także: Studentka wygłosiła ostre oświadczenie podczas wykładu sędziego TK! "Zapomniał pan czym jest człowieczeństwo" To nagranie podbija sieć!

Musiał czy Musiałowski? Ostatnie zdjęcia Julii Wieniawy wywołały burzę. A z kim spotykała się wcześniej?

Maciej Musiał wspiera Strajk Kobiet

W czwartek Trybunał Konstytucyjny zdecydował, że aborcja z powodu trwałych i nieodwracalnych wad płodu jest niezgodna z konstytucją. Setki tysięcy osób wyszło na ulicę i protestuje w imieniu Strajku Kobiet. Swoje stanowisko na temat kontrowersyjnego wyroku publicznie wyrażają również gwiazdy.  Do tego grona dołączył również Maciej Musiał. Na swoim profilu opublikował symboliczne zdjęcie, na którym widnieje napis: 

Wybór. 

Aktor nie opatrzył swojej publikacji żadnym szerszym komentarzem, jednak na dla wielu tyle wystarczyło i w komentarzach wyrazili wdzięczność, że nie milczy w tak ważnej dla Polaków sprawie. Ale nie wszyscy byli tak wyrozumiali. Na profilu Macieja Musiała pojawiły się krytyczne komentarze uderzające w jego wiarę oraz moralność: 

- Zabijanie niepełnosprawnych dzieci to segregacja i dyskryminacja
- Taki z Ciebie katolik? Wstyd",
- Chcesz być taki nowoczesny. Pokolenie zbotoksowanych nastolatek ze zrobionymi policzkami, które nie wiedzą, co ze sobą zrobić. Zero kultury, brak jakichkolwiek wartości. To jest Twój wybór? Celebryto!
- Jaki wybór? Wybór to masz, jak kupujesz śniadanie w wypasionej restauracji (...)

Aktor nie wszedł w dyskusję z komentującymi. 

Zobacz także: Agnieszka Chylińska w mocnych słowach o wyroku ws. aborcji: "Nie usunęłabym chorego dziecka ale..."

Maciej Musiał wspiera Strajk Kobiet. Pod jego wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy krytykujących jego religijność. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maciej Musiał (@maciejmusial_official)

Maciej Musiał wsparł kobiety protestujące przeciwko decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji w przypadku ciężkiego upośledzenia płodu. Jego decyzja wywołała skrajne emocje w sieci. 

Maciej Musiał w koszulce z tęczą
Instagram

 

Agnieszka Chylińska zabrała głos w sprawie decyzji Trybunału Konstytucyjnego o zakazie aborcji
East News
Newsy
Agnieszka Chylińska w mocnych słowach o wyroku ws. aborcji: "Nie usunęłabym chorego dziecka ale..."
Agnieszka Chylińska w mocnych słowach o wyroku ws. aborcji: "Nie usunęłabym chorego dziecka ale..."

Agnieszka Chylińska wspiera protesty kobiet wywołane decyzją Trybunału Konstytucyjnego, w której orzekł za niezgodne z konstytucją prawo do aborcji z powodu trwałych i nieodwracalnych wad płodu. Wokalistka prywatnie jest mamą dwóch "dzieciaków szczególnej troski" i postanowiła nie milczeć na temat aktualnej sytuacji w kraju. Dziś zdecydowała się zabrać głos po raz drugi:  Ja Agnieszka Chylińska jestem wierząca. Nie usunęłabym chorego dziecka - zaczęła swój apel Jej wpis jest bardzo mocny! Zobacz także:  Agnieszka Chylińska o swoich chorych dzieciach i prawie aborcyjnym w Polsce: "Moje dzieci są szczególnej troski!" Agnieszka Chylińska zabrała głos w sprawie decyzji Trybunału Konstytucyjnego  Agnieszka Chylińska po raz drugi zabrała głos w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Za pierwszym razem opublikowała poruszające nagranie, w którym opowiedziała na własnym przykładzie, jak wygląda życie z chorymi dziećmi. Wokalistka jest dzielną mamą trójki wspaniałych dzieci: Ryszarda, Estery i Krystyny. Dwoje z nich są "dziećmi szczególnej troski".  Jest taki moment, w którym robi się ciemno przed oczami i mnie się zrobiło ciemno przed oczami, jeśli chodzi o to, co się wydarzyło. Ja nigdy się nie żaliłam i nigdy publicznie nie opowiadałam o tym, jak mi jest ciężko z tego tytułu, że  dwoje moich dzieci są dzieciakami szczególnej troski.  Nie przypominam sobie też bardzo, żeby ktoś mi w tym pomagał, wspierał, jeśli chodzi o tak zwane państwo. Dlatego szczególnie mnie jako mamie jest trudno na to wszystko patrzeć i znosić fakt, że nie dba się o dzieci niepełnosprawne, osoby niepełnosprawne w takim wymiarze, w jakim one powinny być zaopiekowane,  a wymusza się na kobietach rodzenie...

Julia Wróblewska w stroju z "Opowieści Podręcznej" sprzeciwia się decyzji Trybunału Konstytucyjnego
Instagram
Newsy
Julia Wróblewska w stroju z "Opowieści podręcznej" sprzeciwia się decyzji TK: "Dlaczego tak wulgarnie? Grzeczne już byłyśmy!" 
Julia Wróblewska w stroju z "Opowieści podręcznej" sprzeciwia się decyzji TK: "Dlaczego tak wulgarnie? Grzeczne już byłyśmy!" 

Julia Wróblewska dołączyła do tłumu strajkujących na ulicach Warszawy, sprzeciwiających się ostatniej decyzji Trybunału Konstytucyjnego odnośnie zakazu aborcji z powodu trwałych i nieodwracalnych wad płodu. Młoda aktorka na znak swojego protestu opublikowała zdjęcie w charakterystycznym stroju z adaptacji książki "Opowieść Podręcznej":  Nie zadzieraj z moją wolnością - napisała pod zdjęciem Julia Wróblewska na protest wybrała się w przebraniu, z ciążowym brzuszkiem i zniczem w ręku.  Zobacz także:  Agnieszka Chylińska w mocnych słowach o wyroku ws. aborcji: "Nie usunęłabym chorego dziecka ale..." Julia Wróblewska sprzeciwia się decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji  Decyzja Trybunału Konstytucyjnego z dnia 22 października 2020 roku w sprawie orzeczenia za niezgodne z konstytucją prawa do aborcji z powodu trwałych i nieodwracalnych wad płodu zbulwersowała tłumy w całym kraju oraz za granicą. Kobiety oraz wpierający je mężczyźni wyszli solidarnie strajkować przeciwko "nieludzkiemu prawu", które ogranicza ich wolną wolę oraz decydowanie według własnego sumienia.  Ogólnopolski strajk kobiet, który trwa nieprzerwanie od minionego czwartku wsparła także Julia Wróblewska. Na dzisiejszy protest ubrała charakterystyczny strój z serialu "Opowieść Podręcznej".  Inspiracja książką. Smutną książką - napisała  Tytułowe "podręczne", czyli kobiety w najgorszej sytuacji społecznej, pozbawione wszelkich praw a ich jedynym i najważniejszym zadaniem jest urodzenie dzieci bezpłodnym rodzinom liderów, bez możliwości uzyskania informacji na temat zdrowia płodów, a niejednokrotnie zmuszane również do rodzenia zdeformowanych dzieci.  Wkrótce się...

Małgorzata Rozenek
East News
Newsy
Małgorzata Rozenek usunęła swój mocny wpis w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego! Jest komentarz menedżera gwiazdy
Małgorzata Rozenek usunęła swój mocny wpis w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego! Jest komentarz menedżera gwiazdy

Małgorzata Rozenek niedługo po publikacji wyroku Trybunału Konstytucyjnego zamieściła na swoim Instagramie bardzo mocny wpis. Gwiazda TVN nie ukrywała, że jest oburzona orzeczeniem Trybunału, który ogłosił, że przepisy dotyczące aborcji w przypadku ciężkiego upośledzenia płodu są niezgodne z konstytucją. Po kilku dniach odważny wpis prowadzącej "Projekt Lady" zniknął z sieci. Portal pudelek.pl opublikował komentarz menedżera gwiazdy w tej sprawie. Zobaczcie, co odpowiedział.  Zobacz także:  Radosław Majdan wyszedł ze szpitala. Małgorzata Rozenek zdradziła, że "najgorsze już minęło"! Małgorzata Rozenek usunęła swój wpis w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego! Jest komentarz menadżera gwiazdy W czwartek 22. października Trybunał Konstytuacyjny ogłosił, że tzw. kompromis aborcyjny jest niezgodny z Konstytucją - oznacza to, że w przypadku ciężkiego upośledzenia płodu kobieta nie będzie mogła poddać się aborcji. Wyrok wywołał fale protestów w całej Polsce, które z dnia na dzień nabierają na sile. Swoje głosy sprzeciwu w tej sprawie wyraziło również wiele gwiazd, w tym Małgorzata Rozenek. Gwiazda TVN opublikowała naprawdę mocny wpis na swoim Instagramie, w którym skrytykowała również partię rządzącą.  Kraj, w którym 98% aborcji wykonuje się ze względu na ciężkie i nieodwracalne wady płodu, zabronił nawet tego, skazując kobiety na niewyobrażalne cierpienie. Ponad 70% Polaków jest za aborcją w tym przypadku. Słusznie rozumując, że skazywanie kobiety na donoszenie i rodzenie nieodwracalnie chorych dzieci, które po porodzie czeka tylko pełna męczarni egzystencja i bardzo bolesna śmierć, jest nieludzkie. Tak jak wczorajsza decyzja TK. PIS JESTEŚCIE ODPOWIEDZIALNI ZA #piekłokobiet - brzmiała część wpisu...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner