Agnieszka Kotońska o operacji plastycznej nosa
Instagram

Internauci atakują Agnieszkę Kotońską: "Nos sobie zrób". Gwiazda "Gogglebox" szczerze o operacjach plastycznych

Agnieszka Kotońska o operacji plastycznej nosa
Instagram

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem" nie od dziś walczy z krytyką w sieci. Zarzucano jej już szereg zabiegów medycyny estetycznej, nieidealną sylwetkę a także ubiór nieadekwatny do wieku. Wydawać by się mogło, że pomysły na hejt niedługo mogą się wyczerpać jednak kreatywność złośliwych internautów okazuje się być nieograniczona. Tym razem zasugerowano gwieździe TTV, że powinna zoperować swój nos. Agnieszka postanowiła zareagować, a jej odpowiedź jest mistrzowska. 

Zobacz także: Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" walczy z hejerami! "Ja też nie jestem idealna, ale...”

Agnieszka Kotońska o operacjach plastycznych 

Agnieszka Kotońska o dziwo bardzo chętnie wchodzi w interakcję ze swoimi krytykami. Gwiazda "Gogglebox" niejednokrotnie podkreślała, że czuje się szczęśliwa taka jaka jest, a jej aktualny wygląd jest efektem ciężkiej pracy nad sobą, której poświęciła ostatnie lata. Metamorfoza Agnieszki Kotońskiej jest spektakularna - udało jej się zrzucić ponad 30 kg i mimo tego, że wciąż nie ma idealnych wymiarów czuje się w swoim ciele doskonale i nie zamierza go ukrywać. 

Pod jednym z najnowszych zdjęć, gdzie gwiazda TTV opowiada o tym, jak dobrze się czuje z opalenizną pojawił się kolejny przytyk: 

Nos sobie zrób, a nie opaleniznę!

Agnieszka Kotońska postanowiła nie pozostawić tej złośliwości bez komentarza i przedstawiła swoje podejście do operacji plastycznych, jednocześnie nie zostawiając na swoim hejterze suchej nitki: 

Taka się urodziłam i taki nos mam, więc nie skorzystam z porady. Szkodą jest to, że nie można oceniać twojego, może miałabym wzór na ideał?

Myślicie, że jest szansa na to, aby w przyszłości hejtu w sieci było coraz mniej? 

Zobacz także: Wściekła Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" odpowiada na zarzuty internautów. Korzysta z zabiegów medycyny estetycznej?

Gogglebox
Instagram

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11