Party Stories
Instamatka sąd
Instagram
Newsy

Oliwia P. straci prawa rodzicielskie? Jest decyzja sądu w sprawie instamatki!

Co dalej z kobietą i jej dzieckiem?

 

Kilka tygodni temu głośno zrobiło się o sprawie Oliwii P., popularnej Instamatce, która podbijała media społecznościowe uroczymi zdjęciami swojej córeczki. Oliwia niczym nie wyróżniała się spośród miliona podobnych jej kobiet, dopóki na jaw nie wyszła prawda o jej życiu prywatnym. Sprawę ujawnił mąż Oliwii, który nagrał, jak kobieta traktuje swoje dziecko, gdy akurat nie robi relacji na Instastories. 

 

Okazało się, że Oliwia P. może znęcać się nad dzieckiem. Sprawą zainteresowali się reporterzy "Uwagi!", którzy dotarli do przerażających nagrań. Według nich, Oliwia życzyła córce między innymi śmierci, szarpała ją. Mąż instamatki wyznał, że żona większość czasu spędzała na malowaniu się i kupowaniu nowych ciuchów, zamiast na zajmowaniu się Nelą. Z kolei Oliwia P. twierdzi, że była maltretowana przez męża, który zdradzał ją i zostawiał na wiele dni samą z małym dzieckiem. Kobieta wyznała, że cierpiała na bulimię - również w ciąży.

 

Zobacz: Oliwia P. wraca do starych nawyków? Instamatka, która znęcała się nad dzieckiem, znowu publikuje ZDJĘCIA

 

Kinga Sawczuk pierwszy raz o chłopaku. Jak się poznali? To ona zrobiła pierwszy krok!

Instamatka straci prawa rodzicielskie?

Sprawa rodziny trafiła do sądu, gdzie właśnie toczy się batalia o prawa do opieki nad malutką Nelą. Sąd zapoznał się z nagraniami zrobionymi przez męża Oliwii i - jak informuje "Fakt" - zdecydował, że dla dobra dziecka Nela powinna być odseparowana od matki. 

Na razie jeszcze nie zapadł prawomocny wyrok, ale do tego czasu Nela ma zostać pod opieką swojego taty. Potem sąd zdecyduje, czy odebrać Oliwii prawa rodzicielskie. 

Uważacie, że instamatka powinna je stracić?

 

Przeczytaj też: Idealne życie na Instagramie, a w domu... Znana Instamatka znęcała się nad córką?! Nagrania mrożą krew w żyłach!

 

Zobacz: Milion dolarów za jeden post. Kylie Jenner na szczycie listy najlepiej opłacanych instagramerów

 

Oliwia P. miała tysiące followersów

Instagram

 

Nikt się nie spodziewał, jak naprawdę wygląda codzienności małej Neli i jej matki

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Instagram
Newsy
Idealne życie na Instagramie, a w domu... Znana Instamatka znęcała się nad córką?! Nagrania mrożą krew w żyłach!
Jarek Bieniuk i Oliwia Bieniuk
Instagram
Newsy
"Oliwia powiedziała, że martwi się o tatę. To mnie otrzeźwiło!" Szokujące wyznanie Bieniuka po śmierci Ani Przybylskiej

Bieniuk o powrocie do normalnego życia...

Instagram
Newsy
Oliwia P. wraca do starych nawyków? Instamatka, która znęcała się nad dzieckiem, znowu publikuje ZDJĘCIA

  Kilka tygodni temu w mediach głośno zrobiło się o sprawie Oliwii P., która do tej pory uchodziła za przykładną matkę oraz żonę. Kobieta prowadziła na Instagramie konto, które obserwowało dziesiątki tysięcy fanów. Oliwia P. pokazywała tam swoje luksusowe życie. Jednak główną gwiazdą na każdym zdjęciu, które publikowała, była jej malutka córeczka, Nela. Reporterzy "Uwagi!" dotarli jednak do przerażających faktów na temat tej rodziny...   Zobacz także: Idealna życie na Instagramie a w domu... Znana instamatka znęcała się nad córką?! Nagrania mrożą krew w żyłach!   Oliwia P., znana instamatka, wróciła na Instagram Niedawno wyszło na jaw, że Oliwia P. znęcała się nad swoją córką. Jej mąż ujawnił bowiem nagrania, na których wyraźnie widać, z jaką agresją kobieta odnosiła się do swojej córeczki. Oliwia P. życzyła jej między innymi śmierci, szarpała ją. Mariusz P. w rozmowie z reporterami "Uwagi!" wyznał, że jego żona większość czasu spędzała na malowaniu się i kupowaniu nowych ciuchów, zamiast na zajmowaniu się Nelą. Z kolei Oliwia P. twierdzi, że była maltretowana przez męża, który zdradzał ją i zostawiał na wiele dni samą z małym dzieckiem. Kobieta wyznała, że cierpiała na bulimię - również w ciąży.   Niedawno sąd zdecydował, że Nela będzie przebywała ze swoim tatą. Z kolei Oliwia P. obiecywała, że zacznie terapię i pracę nad sobą. Wygląda jednak na to, że nie jest jej łatwo. Jak się okazuje, Oliwia P. po raz kolejny założyła nowe konto na Instagramie, gdzie pokazuje między innymi fotografie swojej córki.  - Jedyne oficjalne konto🔝 Tamto konto było prowadzone przez mojego męża i też przez niego zostało usunięte !!! Inne profile są fejkami❗️❗️❗️ Nelia 💔 - napisała na Instagramie Oliwia P. Jak myślicie, czy ta historia może mieć happy end?  ...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner