Instagram

 

Prezentujemy wam kolejnych pięć polskich gwiazd, które biorą udział w plebiscycie na "InstaGwiazdę" portalu Party.pl. To wy zdecydujecie, która z nich zasłużyła na miano tej najjaśniejszej! Instagram której z tych gwiazd kochacie najbardziej? Głosujcie w naszym plebiscycie i kibicujcie swoim faworytom! Przed nami jeszcze cztery tury głosowania. W każdej z nich nominowaliśmy 5 gwiazd. Zwycięzcy z poszczególnych tur zawalczą o tytuł gwiazdy "InstaParty" w finałowym plebiscycie! 

 

OTO NOMINOWANI W PIERWSZEJ TURZE! 
Aleksandra Domańska

Rafał Jonkisz

Maria Winiarska

Julia Wieniawa

Qczaj

 

Głosowanie potrwa do 20 sierpnia do godziny 23:59. Czas start! :)

 

AKTUALIZACJA!

 

Kochani, w związku z pojawiającymi się wątpliwościami dotyczącymi przebiegu i wiarygodności naszych plebiscytów,  zadecydowaliśmy, że głosowanie potrwa o jeden dzień dłużej. Ostatnie minuty wczorajszego głosowania spowodowały obciążenie serwerów, przez co głosy nie zliczały się poprawnie. Wszystkich nominowanych i głosujących przepraszamy. Najważniejsza jest dla nas wiarygodność, dlatego liczymy na Waszą wyrozumiałość.

 

POLECAMY: Rusza wielki plebiscyt na InstaGwiazdę portalu Party.pl! Wybierz z nami największą gwiazdę sieci!

 

Party.pl

 

Aleksandra Domańska to uosobienie naturalności, wdzięku oraz niezwykłego poczucia humoru. Nic dziwnego, że obserwuje ją już ponad 80 tysięcy internautów. Na jej Instagramie nie ma bowiem mowy o nudzie!

 

 

Rafał Jonkisz przekonał do siebie nie tylko żeńską część internautów. Mężczyźni również znajdują na jego Instagramie sporo inspiracji dotyczących sportu czy też mody. Czy to on zasłużył na miano InstaGwiazdy?

 

 

Maria Winiarska swoją przygodę z Instagramem rozpoczęła stosunkowo niedawno, ale już teraz jej profil obserwuje ponad 42 tysiące fanów. Jak tak dalej pójdzie, z łatwością wyprzedzi swoje córki: Zosię i Hanię! Trzymamy za nią kciuki!

 

 

Julii Wieniawy nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Mimo młodego wieku osiągnęła już naprawdę wiele - nie tylko, jeśli chodzi o Instagram. Wróżymy jej wielką karierę!

 

 

Qczaj codziennie motywuje Polki do wstania z kanapy i rozruszania swojego ciała. W krótkim czasie udało mu się zdobyć spore grono fanów. Czy stanie się zagrożeniem dla Ewy Chodakowskiej i Ani Lewandowskiej?

 

Maria Winiarska
maria winiarska.jpg
Aleksandra Domańska
Aleksandra Domańska na premierze "Belle Epoque"
East News
Qczaj
Instagram
Rafał Jonkisz
Rafał Jonkisz na 10. urodzinach Party
ONS.pl
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa na imprezie ABOUT YOU
Wyniki plebiscytu:
Maria Winiarska...
Aleksandra Domańska...
Qczaj...
Rafał Jonkisz...
Julia Wieniawa...