Honey najpopularniejsza w sieci
ONS

Honey jest zapracowana: W listopadzie nowa płyta

Honey najpopularniejsza w sieci
ONS

Ten rok Honorata Skarbek może zaliczyć do niezwykle udanych. Wokalistka wydała drugą płytę "Million", zagrała kilkadziesiąt koncertów, a w międzyczasie wylansowała dwa przeboje, które zbierały laury na największych polskich festiwalach. To jednak nie koniec - kilka tygodni temu Honey wydała kolejny teledysk. Przypomnijmy: Mokra i seksowna Honey w NOWYM klipie. Będzie z tego przebój?

Konsekwentna pracy przynosi też efekty w sieci, gdzie Honorata funkcjonuje od momentu założenia bloga, który był jej trampoliną do popularności. Wokalistka zdaje sobie sprawę z potencjału, który tkwi w portalach społecznościowych i bardzo dba o prowadzenie swoich kont na Facebooku i Instagramie. Częste aktualizacje, zdjęcia i wzorowy kontakt z fanami przynosi efekty - Honorata jest bowiem najpopularniejszą wokalistką w polskiej sieci. Pod względem liczby wielbicieli śledzących jej poczynania nie ma sobie równych - na Twitterze obserwuje ją ponad 253 tysiące osób, a na Instagramie nieco ponad 35 tysięcy. Jest to najlepszy wynik spośród rodzimych muzyków.

To bardzo miłe, że ludzie chcą śledzić moje poczynią już od ponad 5 lat mojej obecności w Internecie. Obawiałam się, że może to być chwilowa ciekawość ze strony moich odbiorców, na szczęście moje wątpliwości są rozwiewane z każdym rokiem coraz bardziej. Mam nadzieję, że jak najdłużej będę mogła cieszyć się mianem najpopularniejszej artystki na instagramie i twitterze w Polsce, bo takie małe sukcesy są bardzo motywujące. Szczególnie teraz kiedy kończę nagrywać kolejną już, trzecią płytę. Premiera już w listopadzie, bądźcie czujni! - zapowiada w rozmowie z AfterParty.pl Honey.


Honey gratulujemy sukcesu i czekamy na kolejne gorące zdjęcia na Instgramie ;) Obserwujecie jej profile w sieci?

Zobacz: Honey wyprzedaje swoją olbrzymią garderobę za grosze!

 

Seksowna i szczupła Honey na wakacjach:

Więcej na temat Honorata Skarbek
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44