Innowacyjna maska-krem pod oczy Orientana

Nowe trendy w kosmetyce pielęgnacyjnej płyną do Polski z Dalekiej Azji, gdzie kobiety szczególnie dbają o skórę twarzy. Azjatyckie kobiety za najważniejszą oznakę piękna uważają nieskazitelną cerę – skóra musi być promienna, rozjaśniona, bez przebarwień – prawie porcelanowa. Kosmetyki i zasady pielęgnacji, jakie stosowane są przez azjatyckie kobiety, wywodzą się z tradycyjnej medycyny, wykorzystują odmładzające i odżywcze działanie wyciągów roślinnych.

Bardzo popularnym konceptem kosmetycznym, stosowanym do codziennej pielęgnacji twarzy przez kobiety azjatyckie, są maski-kremy. Innowacyjność maski-kremu polega na intensywności działania maseczki, w połączeniu z dobrą chłonnością kremu. Maska-krem może być stosowana codziennie i zwykle stosuje się ją na noc, gdyż jest to najlepszy czas na przyswojenie przez skórę dobroczynnych składników. Wysokie stężenie składników pielęgnacyjnych i aktywnych w maskach-kremach ORIENTANA, pozwala w nocy skórze czerpać  z nich to, co najbardziej wartościowe. Maski-kremy do twarzy mają przyjemną, lekką, żelową konsystencję ułatwiającą wnikanie składników.

Maska Orientana ma nie tylko interesujący zapach i konsystencję, ale producent zapewnia, że w krótkim czasie skóra pod oczami ulega odmłodzeniu za sprawą takich składników jak papaja, żeń-szeń, czereśnia japońska, algi filipińskie, aloes, owies tybetański, trawa tybetańska, kaskarylia czy rozmaryn.

Cena: ok. 43 zł za 200 gramowe opakowanie.

Więcej na temat kosmetyki pielęgnacja
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17