_inauguracja_lata_raffaello
Mat.prasowe

Jaki smak będzie miało nasze lato? Malinowy! To wszystko za sprawą niezapomnianej Inauguracji Lata zorganizowanej przez Raffaello, która odbyła się 27 czerwca w Pałacu Królewskim w Wilanowie. Tematem przewodnim tegorocznej edycji Inauguracji Lata była malina, ponieważ najnowsza limitowana edycja pralinek Raffaello jest właśnie o smaku malinowym! Na imprezie pojawiły się największe polskie gwiazdy: Małgorzata Rozenek - Majdan i Radosław Majdan, Borys Szyc z Justyną Nagłowską, Paulina Sykut – Jeżyna, Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein – Kraśko. Całe wydarzenie poprowadził niezrównywany duet – Agnieszka Cegielska i Olivier Janiak

raffaello_box
Mat.prasowe

Inauguracja Lata Raffaello 2019 

Raffaello już po raz siódmy zaprosiło znanych gości na wspólną inaugurację sezonu letniego. Wydarzenie, jak co roku, miało miejsce w niepowtarzalnej scenerii Pałacu w Wilanowie. Piękne kwiaty, huśtawki, most ozdobiony setką białych balonów i zachwycające dekoracje utrzymane w biało - malinowej tonacji. To wszystko pozwoliło zaproszonym gościom przenieść się do świata Raffaello, nawiązując jednocześnie do motywu przewodniego wydarzenia jakim była słodka malina. Wieczór uświetnił koncert Mika Urbaniak i Victora Davies’a z gościnnym udziałem Urszuli Dudziak!

A jak prezentowały się gwiazdy? 

Paulina Sykut - Jeżyna
paulina_sykut_jezyna_inauguracja_lata_raffaello
...
Mat.prasowe

Paulina Sykut – Jeżyna wyglądała jak prawdziwa księżniczka! Gwiazda prezentowała się obłędnie w sukni do ziemi w odcieniu nude i z trenem z piórkami, które przypominały nam kokosowe wiórki Raffaello. Całość uzupełniła dużymi kolczykami oraz kopertówką w kształcie puzderka. Paulina po raz kolejny udowodniła, że jest jedną z najlepiej ubranych gwiazd w Polsce. 

A wam, która stylizacja najbardziej przypadła do gustu? Koniecznie zagłosujcie w naszym plebiscycie! 

 

Artykuł powstał z udziałem marki Raffaello

Justyna Nagłowska i Boryc Szyc
borys_szyc_inauguracja_lata_raffaello
...
Mat.prasowe

Justyna Nagłowska wyraźnie zainspirowała się kolorem kokosowej pralinki Raffaello i postawiła na zwiewną, białą sukienkę - dobrała do niej cekinową kopertówkę oraz długie kolczyki. Natomiast Borys Szyc wybrał kremową marynarkę w paski i jasne, eleganckie spodnie. Para prezentowała się po prostu nieziemsko!

Małgorzata Rozenek - Majdan i Radosław Majdan
małgorzata_rozenek_majdan_inauguracja_lata_raffaello
...
Mat.prasowe

Małgorzata Rozenek – Majdan wyeksponowała swoje niezwykle zgrabne i opalone nogi w błękitnej i asymetrycznej mini. Dobrała do niej stylowe, srebrne sandałki na obcasie oraz duże, piękne pierścionki. Jej ukochany postawił za to na elegancki garnitur i muszkę. Efekt? Czerwony dywan należał do nich!  
 

Agnieszka Cegielska
agnieszka_cegielska_inauguracja_lata_raffaello
...
Mat.prasowe

Agnieszka Cegielska, jak przystało na gospodynię Inauguracji Lata, wybrała długą, elegancką suknię w apetycznym, malinowym kolorze. Gwiazda postanowiła przełamać słodki odcień kreacji krwistoczerwoną kopertówką oraz wyrazistą szminką. Modowy strzał w dziesiątkę! 
 

Karolina Ferenstein - Kraśko i Piotr Kraśko
piotr_krasko__inauguracja_lata_raffaello
...
Mat.prasowe

Kolejna piękna para, która pojawiła się na imprezie Raffaello to Karolina Ferenstein – Kraśko i Piotr Kraśko. Karolina zdecydowała się na kobaltową sukienkę maxi z kopertowym dekoltem, który pięknie podkreślił jej biust oraz wcięcie w talii. Natomiast Piotr znany jest ze swojego wyjątkowego stylu i tym razem nas nie zawiódł! Musimy przyznać, że dwurzędowa marynarka i ciemne jeansy to bardzo udane połączenie. 
 

Wyniki plebiscytu:
Paulina Sykut - Jeżyna...
Justyna Nagłowska i Boryc Szyc...
Małgorzata Rozenek - Majdan i Radosław Majdan...
Agnieszka Cegielska ...
Karolina Ferenstein - Kraśko i Piotr Kraśko...