Joanna Krupa w białej sukience

Wiemy, jak Joanna Krupa da na imię swojemu dziecku! Wybór może zaskakiwać

Joanna Krupa w białej sukience

Długo się zastanawiała, ale wreszcie wybrała imię dla swojego dziecka! Joanna Krupa zawsze była oryginalna. Potwierdzeniem tego są imiona, jakie wybrała dla dzieci. Przypomnijmy, że modelka aż do porodu nie chce poznać płci swojej pociechy. Dlatego na wszelki wypadek wybrała imię zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

Joasia i Douglas długo się zastanawiali nad imieniem. Wreszcie zdecydowali, że jeśli będzie to chłopak, nazwą go James Dean, a jeżeli dziewczynka, to Amelie-Rose lub Sophia-Grace - mówi znajomy gwiazdy "Top Model" w rozmowie z "Fleszem".

Baby shower Joanny Krupy

Jak ustalił "Flesz", Krupa - wzorem innych gwiazd Hollywood  - urządzi baby shower w Los Angeles. Na imprezie pojawi się wiele celebrytów zaprzyjaźnionych z Joanną. Czy taka impreza odbędzie się również w Polsce? Z pewnością znajomi przygotują jej miłą niespodziankę.

Krupa w ciąży promienieje. Modelka zdążyła już udzielić wywiadu, w którym opowiedziała o przyszłym dziecku. Gwiazda zafundowała sobie również ciążową sesję. Niemal każdy dzień z życia modelki relacjonowany jest także w mediach społecznościowych.

Czy do czasu baby shower Joanna zdecyduje się poznać płeć swojego przyszłego dziecka, które urodzi się pod koniec roku? Znając Joasię wszystko jest możliwe.

Więcej o Joannie i jej planach przeczytacie w najnowszym numerze magazynu "Flesz"

Joanna Krupa i Sylwia Grzeszczak na okładce "Flesza"
Party.pl

Joanna Krupa świetnie czuje się w ciąży

Joanna Krupa z mężem w Kazimierzu Dolnym
Instagram

 

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44