East News

Ilona Łepkowska miała wypadek w drodze do TVN24! Dramatyczny opis: "Samochód solidnie rozbity"

East News

Ilona Łepkowska poinformowała o wypadku, w jakim uczestniczyła w sobotę. Znana scenarzystka, która stoi za takimi hitami jak "M jak miłość", czy "Kogel mogel", miała być gościem programu "Drugie śniadanie mistrzów" w TVN24, obok m.in. Andrzeja Grabowskiego. Niestety, nie dotarła do studia. Na Facebooku zamieściła dramatyczną relację z tego wydarzenia.

Zobacz także: Kamil Durczok po wypadku przeprasza: "To, co się wydarzyło, jest karygodne"

Ilona Łepkowska miała wypadek

Na wąskiej, lokalnej drodze z zarośli wyskoczył mi prosto przed maskę samochodu jelonek. Nie miałam szans, uderzyłam go mimo próby hamowania - pisze Łepkowska.

Jak pisze Ilona Łepkowska, droga jest w tym miejscu tak wąska, że nie mogą się na niej bezpiecznie minąć dwa samochody. 

Jelonek żył, widziałam, że ma otwarte złamanie tylnej nogi. Zawiadomiłam Policję i miejscowego weterynarza. Niestety, okazało się, że zwierzęcia na da się uratować i trzeba je uśpić... 

Samochód solidnie rozbity, ale to mniejsza... 

Jednak w tej okropnej sytuacji były i jasne momenty - pan, nieopodal mieszkający zaproponował pomoc, przyniósł trójkąt ostrzegawczy, by ustawić z drugiej strony i specjalne migające światełka do mocowania na boku karoserii. Przejeżdżający kierowca, młody człowiek, jak się okazało - kierowca rajdowy zatrzymał się także zainteresowany, czy nie jest potrzebne jakieś wsparcie...

Jak dodaje scenarzystka, wszyscy, gdy okazało się, że jelonka trzeba uśpić, popłakała się. A wtedy wszyscy, łącznie z funkcjonariuszami policji, pocieszali ją. Łepkowska podziękowała za pomoc i zapowiedziała walkę by w miejscu, gdzie często przebiegają zwierzęta postawić znaki ostrzegające o tym kierowców.

Pod wpisem scenarzystki natychmiast pojawiły się pytania zaniepokojonych obserwatorów jej profilu, znajomych, a nawet członków rodziny.

Ciociu, ale nic Ci się nie stało?? Jak się czujesz fizycznie? - brzmiało jedno z nich.

Fizycznie ok, poduszki nie strzeliły, ale uderzenie było mocne. Psychicznie to jeszcze mną telepie, strasznie to było przykre patrzeć na biedne zwierzę. Samochód nieźle sfatygowany... - odpisała Łepkowska.

A to cały wpis scenarzystki:

Ilona Łepkowska to scenarzystka wielu znanych seriali i filmów, jak "Kogel mogel", "Galimatias, czyli kogel mogel 2", "Och, Karol 2", "M jak miłość", "Klan i wiele innych".

Ilona Łepkowska usunęła wpisy o Weronice Rosati
ONS.pl

 

Więcej na temat Ilona Łepkowska
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36