Ilona Łepkowska krytykuje Marię Czubaszek
ONS

Ilona Łepkowska atakuje Marię Czubaszek. Tak ostro dawno nie było! Co się stało?

Ilona Łepkowska krytykuje Marię Czubaszek
ONS

Ilona Łepkowska w nowym felietonie dla TeleTygodnia ostro potępiła Marię Czubaszek. A poszło konkretnie o wypowiedź satyryczki na temat samobójstwa Marcina Wrony, które dosadnie skomentowała i oczywiście wywołała tym burzę w mediach.

Ilona Łepkowska krytykuje Marię Czubaszek

Tak Łepkowska odniosła się do słów Czubaszek o śmierci Marcina Wrony:

Myśli o rozmaitych sposobach odebrania sobie życia i uważa, że samobójstwo powinno być estetyczne. I tu wspomina, w formie absolutnie według mnie niedopuszczalnej, o samobójstwie reżysera Marcina Wrony, który według Czubaszek - spektakularnie się powiesił i zepsuł w ten sposób zakończenie festiwalu filmowego w Gdyni. Są granice, których nawet satyryk nie ma prawa przekraczać. Umarł człowiek. Miał rodzinę i przyjaciół. Targnął się na swoje życie, co jest zawsze strasznym dramatem. A Maria Czubaszek użyła tej tragedii dla ubarwienia wywiadu o osobie. Kiedy przestaje się kontrolować to, co się mówi, chyba trzeba przestać udzielać wywiadów - przekonuje Ilona Łepkowska.

Kiedyś scenarzystka uważała Czubaszek za inteligentną kobietę, teraz ma ją za celebrytkę, która chce sprzedać i wypromować tylko siebie.

Wiem, że dwukrotnie usunęła ciążę, że w środku nocy je parówki, że jej mąż za dużo pił, doskonale orientuje się, ile pali i jakie miała stosunki z własną rodziną. Widziałam w telewizji, jak chirurg plastyczny naprawiał jej twarz, a ostatnio dowiedziałam się, ile razy i jak próbowała popełnić samobójstwo. [...] Zwierza się z tego od jakiegoś czasu całej Polsce. Przyznam, że nie pojmuję dlaczego. Kiedyś była znaną autorką tekstów kabaretowych, satyrycznych oraz piosenek, a od kilku lat jest celebrytką znaną głównie z tego, że ciągle opowiada o sobie. Jednak nawet w czasach medialnego ekshibicjonizmu Maria Czubaszek przebija wszystkich. [...] Jest to dla mnie strasznie, strasznie przykre - pisze Łepkowska w TeleTygodniu.

Czy Maria Czubaszek, znana ze swojego ciętego języka, odpowie na zarzuty Ilony Łepkowskiej?

 

Zobacz także: Czubaszek zarabia na wizytach w śniadaniówkach śmieszne pieniądze

 

Ilona Łepkowska ostro skrytykowała Marię Czubaszek

Ilona Łepkowska
ONS

Ciekawe, czy Maria Czubaszek zareaguje

Maria Czubaszek pod studiem TVP

Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26