Ilona Łepkowska krytykuje Marię Czubaszek
ONS

Ilona Łepkowska atakuje Marię Czubaszek. Tak ostro dawno nie było! Co się stało?

Ilona Łepkowska krytykuje Marię Czubaszek
ONS

Ilona Łepkowska w nowym felietonie dla TeleTygodnia ostro potępiła Marię Czubaszek. A poszło konkretnie o wypowiedź satyryczki na temat samobójstwa Marcina Wrony, które dosadnie skomentowała i oczywiście wywołała tym burzę w mediach.

Ilona Łepkowska krytykuje Marię Czubaszek

Tak Łepkowska odniosła się do słów Czubaszek o śmierci Marcina Wrony:

Myśli o rozmaitych sposobach odebrania sobie życia i uważa, że samobójstwo powinno być estetyczne. I tu wspomina, w formie absolutnie według mnie niedopuszczalnej, o samobójstwie reżysera Marcina Wrony, który według Czubaszek - spektakularnie się powiesił i zepsuł w ten sposób zakończenie festiwalu filmowego w Gdyni. Są granice, których nawet satyryk nie ma prawa przekraczać. Umarł człowiek. Miał rodzinę i przyjaciół. Targnął się na swoje życie, co jest zawsze strasznym dramatem. A Maria Czubaszek użyła tej tragedii dla ubarwienia wywiadu o osobie. Kiedy przestaje się kontrolować to, co się mówi, chyba trzeba przestać udzielać wywiadów - przekonuje Ilona Łepkowska.

Kiedyś scenarzystka uważała Czubaszek za inteligentną kobietę, teraz ma ją za celebrytkę, która chce sprzedać i wypromować tylko siebie.

Wiem, że dwukrotnie usunęła ciążę, że w środku nocy je parówki, że jej mąż za dużo pił, doskonale orientuje się, ile pali i jakie miała stosunki z własną rodziną. Widziałam w telewizji, jak chirurg plastyczny naprawiał jej twarz, a ostatnio dowiedziałam się, ile razy i jak próbowała popełnić samobójstwo. [...] Zwierza się z tego od jakiegoś czasu całej Polsce. Przyznam, że nie pojmuję dlaczego. Kiedyś była znaną autorką tekstów kabaretowych, satyrycznych oraz piosenek, a od kilku lat jest celebrytką znaną głównie z tego, że ciągle opowiada o sobie. Jednak nawet w czasach medialnego ekshibicjonizmu Maria Czubaszek przebija wszystkich. [...] Jest to dla mnie strasznie, strasznie przykre - pisze Łepkowska w TeleTygodniu.

Czy Maria Czubaszek, znana ze swojego ciętego języka, odpowie na zarzuty Ilony Łepkowskiej?

 

Zobacz także: Czubaszek zarabia na wizytach w śniadaniówkach śmieszne pieniądze

 

Ilona Łepkowska ostro skrytykowała Marię Czubaszek

Ilona Łepkowska
ONS

Ciekawe, czy Maria Czubaszek zareaguje

Maria Czubaszek pod studiem TVP

Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23