Ilona Felicjańska wygrała proces z Piotrem Kaszubskim
ONS

Felicjańska będzie bogata. Wygrała sprawę w sądzie z młodym milionerem

Ilona Felicjańska wygrała proces z Piotrem Kaszubskim
ONS

Ilona Felicjańska jako pierwsza w polskim show-biznesie zaczęła otwarcie mówić o uzależnieniu od alkoholu. Celebrytka wielokrotnie udzielała wywiadów na ten temat i zdradzała ile wysiłku kosztowało ją zerwanie z nałogiem. Swoje spostrzeżenia spisała w kilku książkach, a teraz sama wspiera inne gwiazdy. Niedawno zaliczyła małą wpadkę na premierze dzieła Anny Lewandowskiej. Przypomnijmy: Felicjańska wyrwała się z pytaniem na konferencji Lewandowskiej. Wprowadziła ją w zakłopotanie

Po tym, jak gwiazda otwarcie przyznała się do tego alkoholowej słabości, inni próbowali to wykorzystać. Przykładem jest Piotr Kaszubski, najmłodszy milioner w kraju, z którym Felicjańska podpisała umowę na wykorzystanie jej wizerunku w reklamie kliniki medycyny estetycznej na pół roku. W zamian była modelka mogła korzystać z usług firmy. Felicjańska przez określone sześć miesięcy zdążyła umówić się na jeden zabieg, ponieważ Kaszubski ciągle miał jakieś inne rzeczy na głowie, a po wygaśnięciu zawartych ustaleń dalej wykorzystywał zdjęcia celebrytki do reklamy swojego biznesu.

Milioner w mediach oczernił gwiazdę, twierdząc, że na zabiegi przychodziła pijana i lekarze nie mogli ich wykonać. W związku z pojawiającymi się oszczerstwami i zarzutami, sprawa znalazła się w sądzie, a wyrok - korzystny dla Felicjańskiej - właśnie zapadł. Celebrytka otrzyma 40 tysięcy odszkodowania i przeprosiny w mediach. Postanowiła też skomentować całą sprawę:  

Chciałabym, żeby ten wyrok był przestrogą dla osób bezkarnie rzucających oszczerstwa. Ale nie tylko dla nich. Niech będzie też przesłaniem dla czytelników, że nie we wszystko, co portale publikują, należy wierzyć.Tak naprawdę, większość informacji jest nieprawdziwa lub zmanipulowana, obliczona na sensację i podniesienie oglądalności.


Gratulujemy!

Zobacz: Ale żenada... Pseudo-milioner uczy seksu Anię Bałon. Nagrali wideo


Ilona Felicjańska na pokazie La Manii 2014 w Soho Factory 

Felicjańska świętuje podpisanie kontraktu:

Więcej na temat Ilona Felicjańska Piotr Koncki
Przeładuj

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

zobacz 02:40