Ilona Felicjańska z partnerem w Gali
ONS

Felicjańska poniża partnera w gazecie: Brzydki, niski i bez pieniędzy

Ilona Felicjańska z partnerem w Gali
ONS

Ilona Felicjańska jak feniks z popiołów podniosła się po problemach z alkoholizmem, o których opowiedziała całej Polsce. Modelka wydała niedawno książkę, zdobyła intratny kontrakt reklamowy, a w jej życiu pojawiła się nowa miłość. Ilona znalazła szczęście u boku Yossariana Malewskiego. Plotkowało się, że para jest już po ślubie. Przypomnijmy: Felicjańska wyszła za mąż w tajemnicy? Zdradził ją jeden szczegół

Felicjańska wraz z ukochanym zdecydowała się niedawno na wspólną sesję zdjęciową w "Gali". W szczerzej rozmowie z magazynem opowiedziała o zaskakujących początkach znajomości z Malewskim. Mężczyzna całkowicie nie spodobał się celebrytce:

Yossarian był zaprzeczeniem mężczyzny, z którym ewentualnie mogłabym się związać. Teraz trochę się tego wstydzę, ale powiedziałam mu: Żartujesz chyba? Taki niski, brzydki i bez pieniędzy? Myślisz, że chciałabym związać się właśnie z tobą? - zapytała FelicjańskaIlona zrozumiała jednak, że nie wygląd i pieniądze są w życiu najważniejsze. Co ją więc uwiodło w Yossarianie? 

Przede wszystkim jego inteligencja. No i seks - mówi modelka


Nic dodać, nic ująć.

Zobacz: "Felicjańska przyszła na podpisywanie książki Korwin bo myślała, że dają alkohol"
 


Ilona Felicjańska świętuje podpisanie kontraktu ze sławnymi koleżankami: 

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04