Ilona Felicjańska chciałaby adoptować córkę

Ilona Felicjańska chce adoptować dziecko

Ilona Felicjańska chciałaby adoptować córkę

Ilona Felicjańska nie poddaje się w walce o realizację największych marzeń i w konsekwentny sposób walczy o swoje dobre imię. W życiu prywatnym również zależy jej na sukcesie. W rozmowie z magazynem "Viva!" modelka przyznała, że marzy się jej jeszcze większa rodzina.

Chociaż Ilona jest matką dwóch synów, 11-letniego Macieja i 10-letniego Adama, z małżeństwa z Andrzejem Rybkowskim, z którym rozwiodła się kilka miesięcy temu, to chciałaby mieć kolejne dziecko. Felicjańska planuje adoptować córkę.

- Cały czas myślę o dziewczynce, ale już bardziej o adopcji. Ciągle marzę o dużej szczęśliwej rodzinie. Ale co będzie, życie pokaże. Ono ma dla nas najlepszy scenariusz.

Chociaż ostatnio celebrytka przegrała w sądzie walkę o opiekę nad synami (na własną decyzję by szybciej uzyskać rozwód) to nie ukrywa, że spędza z nimi więcej czasu niż ojciec. Zobacz: "Nadal mieszkam z chłopcami"

Trzymamy kciuki za spełnienie macierzyńskich marzeń Ilony. Całą szczerą rozmowę z Felicjańską przeczytasz na łamach magazynu "Viva!".

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17