Ile kosztują zdjecia paparazzi gwiazd
AFTERPARTY EXCLUSIVE

Ile zarabiają paparazzi?

Ile kosztują zdjecia paparazzi gwiazd
AFTERPARTY EXCLUSIVE

Naruszają prywatność gwiazd, śledzą je i robią im zdjęcia z ukrycia, a przy tym są bezkompromisowi i agresywni. Paparazzi  - to jest właśnie to słowo, które u większości gwiazd wywołuje dreszcze. Za najdroższe zdjęcia trzeba zapłacić od 10 do 15 tysięcy złotych. Taka jest cena ich popularności, a fotoreporterzy dla pieniędzy są w stanie zrobić wiele. W niedzielnym programie „Na językach” paparazzi zdradzili, kto jest teraz ich numerem jeden i kogo mają na celowniku.  

Okazuje się, że zdjęcie Agnieszki Szulim w towarzystwie Kuby Wojewódzkiego to łakomy kąsek wart nawet 10 tysięcy złotych. I to chyba najgorętszy temat ostatnich kilku dni. Zobacz: Szulim i Wojewódzki na lunchu

Drogocenna jest też dla fotoreporterów Anna Mucha. Za jej zdjęcie można zarobić od 2-3 tysięcy w zależności od tego, ile razy zostanie ono opublikowane.
Średnio gazety wykorzystują je do dziesięciu razy w ciągu zaledwie kilku miesięcy, więc jest to szybki zysk. Na topie pozostaje też Łukasz Nowicki i jej nowa partnerka, bo o ich wspólne zdjęcia zabiegają gazety.

Na szczęście są też wśród celebrytów i tacy, którzy patrzą na nich z przymrużeniem oka i z uśmiechem wspominają zabawne sytuacje. Czasami gwiazdy współpracują też z paparazzi i dzielą zyski na pół. O tym o kogo chodzi - nie zdradzono.

Zobaczcie zdjęcia gwiazd przyłapanych przez paparazzi:

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48