Susan Boyle o swoim majątku
ONS

Susan Boyle była sensacją brytyjskiej edycji programu "Mam talent". 47-letnia wówczas wokalistka pojawiła się na scenie i na początku wzbudziła śmiech zgromadzonej publiczności, kiedy jednak brawurowo wykonała "I Dreamed A Dream" wszyscy byli pod jej ogromnym wrażeniem. Ostatecznie zajęła II miejsce w finale i w jednej chwili z zakompleksionej kury domowej stała się międzynarodową gwiazdą, popularną również w Polsce.

Zobacz: Susan Boyle ma już swoją figurę woskową

Od tamtej pory, czyli od 2009 roku wydała 5 albumów, które sprzedały się w wielomilionowym nakładzie i sprawiły, że wokalistka zarobiła 20 milionów funtów. Sukces w życiu zawodowym nie szedł w parze z życiem prywatnym, u gwiazdy zdiagnozowano zespół Aspergera, czyli całościowe zaburzenie rozwoju mieszczące się w spektrum autyzmu. Na szczęście przypadłość nie zatrzymała jej kariery.

Mimo ogromnej fortuny wokalistka zdecydowała się jakiś czas temu rozpocząć pracę jako... kasjerka u lokalnego bukmachera, gdzie zarobić może najwyżej 6 funtów za godzinę. Skąd taka decyzja?

Obawiam się, że moja muzyczna kariera nagle się skończy, ponieważ show-biznes rządzi się własnymi prawami, a muzyczna sława jest ulotna - tłumaczy w rozmowie z "Evening Standard"


Przezorny zawsze ubezpieczony, ale w tym przypadku to chyba lekka przesada.

Zobacz: Susan Boyle jest poważnie chora

Metamorfoza Susan Boyle:

Więcej na temat Susan Boyle