Anita Sokołowska
East News

Wiemy, ile Anita Sokołowska zarabia w serialu "Przyjaciółki"! Ta kwota robi wrażenie

Anita Sokołowska
East News

Anita Sokołowska od lat występuje na teatralnej scenie i w serialach, ale dopiero rola przebojowej Zuzy z "Przyjaciółek" przyniosła jej ogromną popularność. Gdy aktorka dołączyła do obsady w 1. sezonie, była przekonana, że jej przygoda z "Przyjaciółkami" potrwa jedynie do 5. sezonu. Stało się jednak inaczej i Anita Sokołowska pracowała właśnie nad trzynastą serią. Teraz wyszło na jaw, ile za każdą z nich zarobiła!

Zarobki gwiazdy "Przyjaciółek"

"Na Żywo" informuje, że Anita Sokołowska cieszy się ostatnio wyjątkowo dobrą passą. Aktorka prawdopodobnie niedługo podpisze kontrakt na czternastą serię "Przyjaciółek" i znów zarobi majątek. 

- Za każdą z nich zarobi 100 tys. zł. Za reklamowanie popularnej sieci sklepów drogeryjnych otrzyma kolejne 200 tys. zł - zdradziła osoba związana z realizacją "Przyjaciółek" w rozmowie z "Na Żywo". 

Anita Sokołowska dopiero od niedawno może cieszyć się tak dużymi zarobkami. Kiedyś, gdy występowała głównie w teatrze, ciężko było jej związać koniec z końcem. Obecnie dzięki wysokim zarobkom aktorka i jej mąż byli w stanie spłacić kredyt na mieszkanie, a teraz zaczęli inwestować pieniądze.

- Kupili nieruchomość na wynajem. Chcą w ten sposób zabezpieczyć źródło stałych dochodów na przyszłość. Doskonale zdają sobie sprawę, jak kapryśna bywa fortuna w ich zawodach - powiedziała osoba z otoczenia aktorki w rozmowie z tygodnikiem.

Spodziewaliście się, że gwiazda "Przyjaciółek" może liczyć na takie gaże? 

Anita Sokołowska zyskała duży rozgłos dzięki serialowi "Przyjaciółki"

Anita Sokołowska
East News

Aktorka zarabia majątek na każdym sezonie produkcji

Anita Sokołowska
East News

Zobacz także: Anita Sokołowska już tak nie wygląda. Gwiazda "Przyjaciółek" zmieniła fryzurę!

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39