Tomasz Sekielski
EastNews

Tomasz Sekielski schudł już 30 kg! Musicie zobaczyć, jak teraz wygląda. Zmiana jest ogromna!

Tomasz Sekielski
EastNews

Tomasz Sekielski ostro schudł i pokazał, jak teraz wygląda! Dziennikarz już od kilku miesięcy walczy z nadprogramowymi kilogramami. Na początku marca autor głośnego filmu dokumentalnego "Tylko nie mów nikomu" publicznie przyznał, że ma problem z nadwagą. Tomasz Sekielski zdradził wówczas, że jego waga wskazuje już 185 kilogramów! Od tamtej chwili dziennikarz ropoczął walkę o zdrowie i życie. Tomasz Sekielski trenował i dbał o swoją dietę. Ostatnio okazało się, że podjął również nieco bardziej radykalne kroki w walce z otyłością i przeszedł operację zmniejszenia żołądka! 

Jak teraz wygląda Tomasz Sekielski?

Tomasz Sekielski pod koniec sierpnia opublikował w sieci wpis, w którym zdradził, że zdecydował się na operację bariatryczną. Teraz, kilka tygodni od tamtych wydarzeń, dziennikarz pojawił się w programie "Dzień Dobry TVN", żeby opowiedzieć o swojej walce z nadwagą. Okazuje się, że Tomasz Sekielski schudł już 30 kilogramów! 

Schudłem sporo, ale wciąż jeszcze dużo do zrzucenia- przyznał w programie DDTVN. (...) Po tej operacji- bo to jednak jest poważny zabieg 4/5 żołądka usunięte- musiałem być tak na spokojnie z treningami i z aktywnością fizyczną, ale teraz już mam zgodę pana doktora, żeby wrócić do ćwiczeń. 

Dziennikarz nie ukrywa, że dziś żałuje, że tak późno poddał się operacji zmniejszenia żołądka. 

Niepotrzebnie się obawiałem, bo głównie to był strach. Jednak to jest poważna ingerencja chirurgiczna i człowiek sobie myśli "lepiej chyba bez tego". Natomiast w takiej sytuacji, tak jak ja byłem, gdy wyniki badań są coraz gorsze, gdy jest nadciśnienie tętnicze, gdzieś tam z tyłu wisi to, że zaraz mogą się zacząć problemy z cukrem, a to już jest duży kłopot, trzeba reagować właśnie w ten sposób. Uważam, że wiele osób, które ma ten problem powinno iść do lekarza, nie bać się zacząć leczyć otyłości. Zrobić sobie badania i zdecydować się na ten zabieg jeśli z różnych powodów nie mogą stracić wagi. 

Tomasz Sekielski przeszedł operację zmniejszenia żołądka i schudł 30 kg. A jak teraz wygląda? Tomasz Sekielski opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie ze studia "Dzień Dobry TVN" na którym pochwalił się znacznie szczuplejszą sylwetką! Internauci byli zachwyceni metamorfozą Sekielskiego!

- Wspaniała przemiana! Brawo!
- Super sie Pan prezentuje, brawo!
- Wooooow, gratuluję, wspaniała przemiana. Brawo 🙂🙂- komentowali internauci.

Zobaczcie sami, jak teraz wygląda Tomasz Sekielski! 

Zobacz także: Big Boy z "Gogglebox" ostrzega Tomasza Sekielskiego po operacji zmniejszenia żołądka!

Tomasz Sekielski schudł 30 kilogramów.

 

Kilka tygodni temu dziennikarz przeszedł operację zmniejszenia żołądka.

Tomasz Sekielski na Instagramie
Instagram

 

Więcej na temat Tomasz Sekielski
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12