Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" hitem TVN
Facebook

"Ślub od pierwszego wejrzenia" wzbudzał wiele kontrowersji, ale czy był hitem stacji TVN?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" hitem TVN
Facebook

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" hitem TVN! Okazuje się, że kontrowersyjne reality-show oglądało średnio 1,50 milionów widzów. Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl, dzięki takim wynikom, stacja TVN była zdecydowanym liderem na rynku telewizyjnym w trakcie nadawania programu.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników oglądalności. Program nierzadko przekraczał 20 proc. udziału w rynku w swoim paśmie (w grupie komercyjnej), a to w dzisiejszych czasach nie zdarza się często. W dodatku był to raczej eksperyment społeczny niż oczywisty program rozrywkowy, tym bardziej się cieszę, że został tak dobrze przyjęty przez widzów - przyznał w rozmowie z portalem Bogdan Czaja, wicedyrektor programowy TVN.

Stacja TVN już kilka tygodni temu ogłosiła, że rozpoczyna poszukiwania uczestników do drugiej edycji programu. Kolejną odsłonę "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będziemy mogli zobaczyć jesienią 2017 roku.

Przypominamy, że w finałowym odcinku pierwsze edycji  reality-show aż dwie z trzech par zdecydowało się na rozwód. Trzecia para pomimo tego, że przed kamerami zdecydowała się na dalsze życie razem, po kilku tygodniach się rozstała.

Zobacz: Finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"! Dwa rozwody i jeden związek na stałe!

 

Ślub od pierwszego wejrzenia oglądało średnio 1,50 milionów widzów.

Ślub od pierwszego wejrzenia

Stacja już zapowiedziała kolejną edycję programu.

Ślub od pierwszego wejrzenia

Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48