Tomasz Sekielski - jego film jest hitem

Wielki sukces Sekielskiego! Wiemy, ile osób obejrzało film "Tylko nie mów nikomu". Reaguje nawet premier!

Tomasz Sekielski - jego film jest hitem

W sobotę 11 maja o godzinie 14:30 odbyła się premiera długo wyczekiwanego filmu "Tylko nie mów nikomu". Dokument przygotowany przez Tomasza Sekielskiego i jego brata Marka Sekielskiego już od dawna wzbudzał ogromne emocje w Polsce - wszystko przez kontrowersyjny temat, który zdecydował się poruszyć dziennikarz. W filmie poznajemy historie osób, które w dzieciństwie były molestowane przez księży. W dokumencie widzimy duchownych i ich ofiary, które opowiadają o swoim dramacie. Film "Tylko nie mów nikomu" poruszył już miliony Polaków. Ile osób obejrzało już dokument Tomasza Sekielskiego? Będziecie w szoku!

Film Tomasza Sekielskiego hitem w sieci

Na film Tomasza Sekielskiego zareagował już m.in. prymas Polski, który w specjalnym oświadczeniu przyznaje, że jest wstrząśnięty tym, co zobaczył w  "Tylko nie mów nikomu". 

Jestem głęboko poruszony tym, co zobaczyłem w filmie Pana Tomasza Sekielskiego. Ogromne cierpienie osób skrzywdzonych budzi ból i wstyd - pisał Prymas Polski, Wojciech Polak.

Niestety, nie wszyscy duchowni zareagowali w podobny sposób. Sporo kontrowersji wywołał m.in. komentarz arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia, który na pytanie dziennikarki TVN 24 o to, czy oglądał dokument Tomasza Sekielskiego odpowiedział:

Proszę pani, wczoraj miałem inne zajęcia, nie oglądam byle czego- powiedział arcybiskup. 

Premier Morawiecki o filmie "Tylko nie mów nikomu" Sekielskiego

Miliony Polaków mają chyba zupełnie inne zdanie na temat dokumentu Tomasza Sekielskiego. Okazuje się bowiem, że od momentu premiery film ma już blisko... 7 mln odsłon! Produkcja w której został poruszony problem pedofilii wśród polskich duchownych spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. "Tylko nie mów nikomu" oburzył m.in. premiera Mateusza Morawieckiego, który w rozmowie z mediami zapewnił, że PiS nie będzie tolerować skandalicznego zachowania księży.

Nie ma żadnej taryfy ulgowej, niezależnie od tego, czy kościół, czy szkoła, czy jakiekolwiek jednostki kultury, czy gdziekolwiek są opiekunowie dzieci. Oni powinni szczególnie ponosić kary za swoje niecne zachowanie- Polska Agencja Prasowa cytuje wypowiedź premiera ze spotkania z mieszkańcami Ozorkowa. 

Powstanie druga część filmu Tomasza Sekielskiego - "Tylko nie mów nikomu"

Widzieliście już film "Tylko nie mów nikomu"? Przypominamy, że dokument Tomasza Sekielskiego można zobaczyć za darmo w serwisie YouTube.com. Co ciekawe, Tomasz i Marek Sekielscy już po premierze zapowiedzieli, że chcą wyprodukować drugą część filmu. 

W toku prac zgłosiło się do nas wiele ofiar, których historie nie znalazły się w tym dokumencie. Dotarły do nas nowe, szokujące dowody w tych sprawach. Dlatego zamierzamy nakręcić kontynuację- mówili podczas relacji na Facebooku. 

Film "Tylko nie mów nikomu" ma już blisko 7 mln odsłon po 2 dniach od premiery.

Facebook

Film Tomasza Sekielskiego hitem w sieci.

Tomasz Sekielski
East News

 

Więcej na temat Tomasz Sekielski
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48