Olgierd Łukaszewicz o wieku Barbary Sienkiewicz
ONS

Barbara Sienkiewicz, która urodziła bliźniaki ma 60 lat. Agencja aktorki podaje nieprawdziwe dane?

Olgierd Łukaszewicz o wieku Barbary Sienkiewicz
ONS

O aktorce Barbarze Sienkiewicz, mamie bliźniaków, które urodziła w wieku 60. lat zrobiło się głośno kilka dni temu, dzięki Olgierdowi Łukaszewiczowi. Aktor w liście otwartym zwrócił się do premier Ewy Kopacz, by pomogła 60-letniej aktorce, która nie ma pieniędzy na utrzymanie dzieci. Nie chciał wtedy zdradzić personaliów kobiety. Ale pokazał zdjęcie jej dzieci na swoim blogu.

Zobacz: 60-letnia aktorka, która została matką potrzebuje pomocy. Olgierd Łukaszewicz reaguje

Dziś „Fakt” ujawnił nazwisko aktorki, która do tej pory funkcjonowała w mediach jako Barbara S.  Zobacz: Wiemy, kim jest najstarsza matka w Polsce. 60-letnia aktorka przerywa milczenie

Agencja aktorska, która zajmuje się jej karierą Barbary Sienkiewicz, na swojej stronie podaje, że artystka urodziła się w 1965 roku, czyli ma 50 lat. Zobacz: Najstarsza matka w Polsce nie ma wcale 60 lat? Czyżby aktorka była o 10 lat młodsza?

Dziennikarka gazety  "Dziennik. Gazeta Prawna" dotarła jednak do dokumentów, z których jasno wynika, że Barbara Sienkiewicz ma 60 lat, a wiek podany na stronie agencji jest nieprawdziwy:

W dokumentach, które dostałam od Olgierda Łukaszewicza, nazwisko aktorki jest zaczernione, podana jest jednak nazwa teatru, który stworzyła. Sprawdzam w internecie, wyskakuje imię, nazwisko, numer telefonu, oferta artystyczna. Jej dane figurują też w dużej agencji aktorskiej. Ze zdjęć patrzy drobna kobieta. Z długimi włosami, z krótkimi, z ciemnymi, jasnymi. Patrzę na wiek. Odmładza się o 10 lat, w rubryce rok urodzenia podaje: 1965, a przecież wiem, że urodziła się w 1955 r. Aktorki zawsze się odmładzały, matki w szpitalu nie mogą kłamać na temat swojego wieku - czytamy na stronie www.prawo.gazetaprawna.pl

Zadzwoniliśmy też do agencji aktorskiej SKENE, zajmującej się karierą Barbary Sienkiewicz, aby to zweryfikować.

Nie udzielamy informacji w tej kwestii - usłyszeliśmy.

Wygląda na to, że Barbara Sienkiewicz jednak jest najstarszą matką w Polsce, ale z jakichś powodów agencja aktorki podaje nieprawdziwe dane. Aktorka w rozmowie z mediami nie podała swojego wieku.Zobacz: Lekarze na temat późnego macierzyństwa najstarszej matki w Polsce.

Zobacz: Barbara Sienkiewicz nie chce pomocy ludzi! „Nie chodzi o to, żeby naród łożył na moje dzieci!”
 

Barbara Sienkiewicz matka aktorka

Zdjęcia Barbary Sienkiewicz

 

Przeładuj

Viki Gabor najnowszy klip kręciła w USA! "Był czad"

zobacz 03:37