Suknia ślubna Ani Warachim z Rolnik szuka żony
Facebook

Wiemy, ile kosztowała odważna suknia ślubna Ani z "Rolnik szuka żony"!

Suknia ślubna Ani Warachim z Rolnik szuka żony
Facebook

Suknia ślubna Ani z programu "Rolnik szuka żony" kosztowała 5,5 tys. złotych! Piękna kreacja, którą Anna Warachim wybrała na ślub z Grzegorzem Bardowskim, zrobiła ogromne wrażenie i jak się okazuje, jej cena również może robić nie mniejsze wrażenie ;) Projektantka koronkowej sukni z odważnym dekoltem pokazała na Facebooku, jak panna młoda wyglądała w całej okazałości. Agnieszka Światły zdradziła przy okazji cenę modelu na jaki zdecydowała się była uczestniczka show TVP.

 

Okazuje się, że Ania wybrała model "Trini" o fasonie syreny. I chociaż wielu internautów krytykowało pannę młodą za wybór zbyt seksownej sukni z dużym dekoltem, to większość jej fanów uznało, że wyglądała ślicznie. My zdecydowanie zgadzamy się z tą opinią! Ania w dniu swojego ślubu wyglądała zjawiskowo.

 

Zobacz najnowsze zdjęcia Ani z przygotowań do ślubu. Nową fotką z uroczystości pochwalił się także Grzegorz. Jak uczestnicy 2. edycji "Rolnik szuka żony" prezentowali się na uroczystości. Okazuje się, że przyjaciele świeżo upieczonych małżonków przygotowali im dość oryginalną "bramkę".

 

Zobacz także: Grzesiek z "Rolnik szuka żony" pierwszy raz o ślubie z Anią: "To był najpiękniejszy dzień w naszym życiu!"

 

Ania w sukni ślubnej za 5,5 tysiąca złotych.

Grzesiek pochwalił się, jaka niespodzianka czekała nich w drodze na ślub.

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51