Sylwestrowe zarobki gwiazd
ONS

Mlynkova na Sylwestrze TVP2 zarobi fortunę. Kurdej-Szatan może jej pozazdrościć

Sylwestrowe zarobki gwiazd
ONS

Koncerty sylwestrowe to oczko w głowie największych polskich telewizji. Stacje starają się zaangażować jak największe gwiazdy i sprawić, aby ludzie witający nowy rok przed telewizorem, spędzili go właśnie z nimi. Swoje sylwestrowe karty odkryła już telewizyjna Dwójka. Przypomnijmy: Plejada gwiazd na konferencji Sylwestra z Dwójką. Kto wystąpi we Wrocławiu?

Główną gwiazdą sylwestrowego show we Wrocławiu ma być Halina Mlynkova. Piękna wokalistka pojawi się nie tylko na scenie, aby zaśpiewać, ale będzie również współprowadzić koncert z Tomaszem Kammelem. O statusie gwiazdy świadczy również jej gaża. Jak donosi "Super Express", telewizja postanowiła wynagrodzić Mlynkovą aż 80 tysiącami złotych. Taka kwota robi wrażenie.

W stolicy Dolnego Śląska pojawi się również lansowana od dłuższego czasu przez TVP Barbara Kurdej-Szatan. Gwiazda reklamy sieci komórkowej i serialu "M jak Miłość" nie może jednak liczyć jeszcze na tak gwiazdorskie stawki, jak wspomniana Mlynkova. "Fakt" informuje, że za sylwestrową noc Kurdej-Szatan zgarnie "skromne" 7 tysięcy złotych.

Będziecie oglądać Sylwester z Dwójką?

Zobacz: Mlynkova nie założy sukni ślubnej od Very Wang. Wybrała polską projektantkę

Halina Mlynkova na pierwszych urodzinach salonu marki BELLER

 

Gwiazdy na konferencji Sylwestra z Dwójką:

Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08