H&M

Tego się chyba nikt nie spodziewał. Dziś H&M oficjalnie ogłosił informację o współpracy z ikoną "Vogue'a" i jedną z najwybitniejszych postaci współczesnej mody, Anną Dello Russo. Jak się okazało zaprojektowała ona specjalną linię akcesoriów dla H&M! Sama zainteresowana nie kryje radości z powodu tej współpracy:

– Jestem niesamowicie podekscytowana: po raz pierwszy w specjalny projekt z H&M zaangażowany jest przedstawiciel mediów. To znak istotnej ewolucji w modzie i czuję jednocześnie wielką radość i zaszczyt, że zostałam wybrana, by w nim uczestniczyć – mówi Anna Dello Russo.

Kolekcja zaprojektowana przez słynną dziennikarkę ma być pełna przepychu, ozdobna i radosna.

- Chciałam stworzyć kolekcję akcesoriów, których nie sposób znaleźć gdzie indziej. Jako stylistka wiem, że dodatki są niezbędne: nadają niepowtarzalny styl nawet prostym strojom. Tymi elementami można się świetnie bawić, przekształcając zwykły dzień w fantastyczne modowe wydarzenie – mówi Anna Dello Russo.

Kolekcja będzie dostęna od 4 października, w szczycie światowych Fashion Weeks, w około 140 sklepach na całym świecie oraz online. W kolekcji znalazła się biżuteria, okulary słoneczne, buty, torebki i torba podróżna. Nie możemy się doczekać!

Więcej na temat projektanci Anna Dello Russo