Ikona stylu: Marina Łuczenko

 
23-letnia Marina Łuczenko jest jedną z najpiękniejszych gwiazd polskiej estrady i nie bez powodu już od dłuższego czasu pojawia się w zestawieniach najlepiej ubranych gwiazd. Oprócz tego, że jest młoda i bardzo atrakcyjna, ma niesamowite wyczucie stylu. Ani razu nie zaliczyła modowej wpadki, a wręcz przeciwnie - podczas każdej kolejnej imprezy bije od niej coraz większy blask. Jak ona to robi?

Piosenkarka na większe wyjścia zakłada spektakularne stroje, takie jak żółta, ozdobiona ćwiekami kreacja odsłaniająca brzuch, czy krótka cytrynowa sukienka marki Simple. Nie stroni od modnych w tym sezonie bardzo wysokich butów Jeffreya Campbella, które dla kontrastu łączy z delikatnymi i zwiewnymi górami.

Ubrania służą jej do tego, aby podkreślić swoje niezaprzeczalne walory, ale robi to zawsze ze smakiem. Lubi bawić się różnymi stylami od kobiecej klasyki po odważne młodzieżowe zestawy. W każdej wersji wygląda seksownie. Kochamy jej styl!

Tak w ostatnim czasie prezentowała się Marina Łuczenko:

Więcej na temat ikona stylu Marina Łuczenko
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13