Ikona stylu: Agnieszka Szulim

 
O Agnieszce Szulim gazety ostatnio rozpisują się bez końca. Zaczęło się od skandalu z marihuaną,  potem okazało się że, prowadząca odeszła od męża, a teraz coraz głośniej mówi się o możliwości zwolnienia jej z Pytania na śniadanie z powodu nieprzychylnych opinii na jej temat nowej szefowej programu. Choć czarne chmury zawisły nad jej głową, wciąż nie można odmówić jej świetnego wyczucia w doborze garderoby. 

Trudno jest zaszufladkować Agnieszkę pod względem jej stylu ubierania się. Lubi eklektyzm, ale bez tworzenia przesadnie rozbudowanych stylizacji. Dzięki temu na pierwszy plan wyłania się jej osobowość, a ubranie jedynie ją podkreśla.  

Agnieszka Szulim z pewnością zalicza się do grona miłośniczek kobiecego, naturalnego looku. Na wizji zwykle ma rozpuszczone długie włosy i często wybiera zwiewne bluzki czy sukienki. Na ogół nie gustuje w dodatkach, lecz zdecydowanie stawia na jakość swoich kreacji. Wśród nich możemy doszukiwać się mieszanki hippie, boho i cygańskich akcentów czyli tzw. gipsy.
My kochamy jej styl, a wy?

Więcej o Agnieszce Szulim
 przeczytacie w najnowszym 14. numerze magazynu "FLESZ".

 
Tak ubierała się Agnieszka Szulim w ostatnim czasie:

 

Więcej na temat ikona stylu agnieszka szulim
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17