Iga Lis, Taco Hemingway, Natalia Szroeder i Quebonafide na meczu Reprezentacji Polski Iga Lis, Natalia Szroeder razem imprezują szczęśliwa Iga Lis
Iga Lis, Natalia Szroeder przytulają się do siebie
Instagram

Dokładnie rok temu wyszło na jaw, że Iga Lis i Taco Hemingway są parą. Zakochani zostali przyłapani przez paparazzi na Open'erze, gdzie nie szczędzili sobie czułości - całowali się, przytulali, spacerowali, trzymając za ręce. I mimo że para często żyje na odległość, to jednak jej związek przetrwał! Co ciekawe, Iga Lis zyskała nie tylko miłość, ale i przyjaźń. Okazuje się bowiem, że nawiązała bliskie relacje z Natalią Szroeder, dziewczyną przyjaciela Taco i współtwórcę duetu Taconafide, Quebo!

1/3
Iga Lis, Taco Hemingway, Natalia Szroeder i Quebonafide na meczu Reprezentacji Polski
ONS

Iga Lis i Natalia Szroeder spędzają ze sobą sporo czasu dzięki swoim facetom. Jakiś czas temu cała czwórka została przyłapana na Stadionie Narodowym na meczu polskiej drużyny. Co jednak ciekawe, Iga i Natalia polubiły się tak bardzo, że zaczęły właśnie spędzać czas bez swoich partnerów! 

 

2/3
Iga Lis, Natalia Szroeder razem imprezują
Instagram

W ostatnią noc młode gwiazdy postanowiły trochę zaszaleć. Podczas gdy Taco i Quebo byli zajęci swoimi sprawami, Iga i Natalia wybrały się na szaloną imprezę i karaoke. Iga Lis opublikowała sporo zdjęć i nagrań z imprezy. 

3/3
szczęśliwa Iga Lis
Instagram

Widać, że dziewczyny bawiły się znakomicie i świetnie czują się w swoim towarzystwie. Na dowód tego Iga wrzuciła słodkie zdjęcie, jak przytula się do Natalii. Spodziewaliście się, że Iga i Natalia tak bardzo się ze sobą zaprzyjaźnią? 

Więcej na temat Iga Lis Natalia Szroeder