Iga Lis, Kinga Rusin Iga Lis, Kinga Rusin Kinga Rusin, Iga Lis z drogimi torebkami: YSL cena Iga Lis na zakupach Pola Lis, Kinga Rusin, Iga Lis
Iga Lis, Kinga Rusin
Zobaczcie!
1/7
Iga Lis, Kinga Rusin

Iga Lis skomplementowała mamę na Instagramie! Córka Kingi Rusin zamieściła w sieci zdjęcie ze swoją znaną mamą. Podpisała je w bardzo ciekawy sposób. ;) 17-letnia Iga Lis stwierdziła, że jej 46-letnia mama wygląda młodziej od niej! Faktycznie Kinga Rusin wygląda świetnie. To jedna z najbardziej zadbanych polskich prezenterek, która zachwycą urodą i figurą, której pozazdrościć mogą jej nawet nastolatki.

 

Zobacz też: Kinga Rusin i Iga Lis ze stylowymi torbami! Która ładniejsza? Torebka Igi kosztuje... 4000 zł!

 

Iga Lis ma świetne relacje ze swoją mamą. Obie panie często są fotografowane w czasie wypadów na zakupy lub podczas wspólnych wyjść do restauracji. Widać, że świetnie się dogadują, a najnowsze zdjęcie świadczy również o tym, że Kinga Rusin jest autorytetem dla swojej córki. Również w kwestiach urodowych. ;) Zobaczcie urocze zdjęcie mamy i córki!

 

Polecamy: Dobry krem nawilżający: działanie przeciwzmarszczkowe, matujące, wzmacniające

2/7
Iga Lis, Kinga Rusin
Insta Stories

Kiedy twoja mama wygląda młodziej od ciebie - napisała Iga Lis na swoim Instagramie, dołączając selfie z Kingą Rusin.

Czyż to nie urocze? ;)

3/7
Kinga Rusin, Iga Lis z drogimi torebkami: YSL cena

Kinga Rusin i Iga Lis są bardzo ze sobą zżyte. Aż miło popatrzeć na ich wspólne zdjęcia. Taka relacja między mamą i córką to skarb!

4/7
Iga Lis na zakupach
5/7
Pola Lis, Kinga Rusin, Iga Lis
Instagram
6/7
Iga Lis, Kinga Rusin
7/7
Kinga Rusin, Iga Lis
Więcej na temat Kinga Rusin dzieci gwiazd Iga Lis