Iga Lis i Taco Hemingway razem

Nocne życie Igi Lis i Taco Hemingwaya! Zobaczcie, jak kwitnie ich miłość

Iga Lis i Taco Hemingway razem

Choć niektórzy nie dawali im szans na przetrwanie, oni wciąż są razem! Mowa o Idze Lis oraz starszym od niej o 10 lat Taco Hemingwayu. Gdy wyszło na jaw, że młodsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa spotyka się ze znanym raperem, niektórzy z niedowierzaniem kręcili głowami. Okazuje się jednak, że to uczucie jest trwałe, a młodzi - mimo dzielących ich kilometrów - nadal są razem. Ostatnio widziano ich w Warszawie, gdy razem wracali do domu.

Iga Lis i Taco Hemingway wracają razem z imprezy

Iga Lis na co dzień mieszka w Londynie. To właśnie tam podjęła studia. Na szczęście bardzo często odwiedza ją Taco Hemingway. Raper sam studiował kiedyś w Londynie, dlatego zna to miasto jak własną kieszeń.

Ostatnio jednak para widziana była w Warszawie. Iga Lis przyjechała bowiem do rodzinnego miasta. Córka Kingi Rusin wybrała się między innymi na koncert znanej rapowej grupy, co pokazała na swoim Instagramie. 

Zobacz także: Chłopak Igi Lis przeszedł sporą metamorfozę! Sprawdź, jak wygląda teraz Taco Hemingway

Fotoreporterzy spotkali parę, gdy ta wracała razem do domu. Taco Hemingway i Iga Lis trzymali się za ręce i wyglądali na naprawdę szczęśliwych. Widać, że lubią spędzać razem czas. Jak myślicie, czy ta relacja zakończy się ślubem?

Iga Lis i Taco Hemingway na randce

Iga Lis i Taco Hemingway w końcu mogą spędzić trochę czasu razem

Iga Lis i Taco Hemingway wracają do domu

 

Więcej na temat Iga Lis Taco Hemingway
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23