Iga Lis i Taco na spacerze

Iga Lis i Taco Hemingway już nie ukrywają swojego uczucia! Rok temu okazało się, że córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa spotyka się z jednym z najpopularniejszych raperów w Polsce. Para jednak konsekwentnie milczała i nie komentowała plotek na swój temat. Dopiero po jakimś czasie Iga Lis zdecydowała się opublikować wspólne zdjęcia z Taco. Raper jest starszy od Igi Lis o prawie 10 lat, ale jak widać, to nie przeszkadza zakochanym. Spójrzcie tylko na ich najnowsze zdjęcia! 

Paparazzi przyłapali Igę i Taco w centrum Warszawy. Para nie szczędziła sobie czułych gestów. Zobaczcie sami!  Przy okazji spójrzcie, jak raper prezentuje się bez wąsów! 

1/3
Iga Lis i Taco Hemingway na romantycznym spacerze

O tym, że Iga Lis i Taco Hemingway są parą media poinformowały ponad roku temu, ale dopiero po kilku miesiącach w sieci pojawiły się ich wspólne zdjęcia. Poznali się przez wspólnych znajomych prawie 2 lata temu. Teraz zakochani nie ukrywają już swojego związku. 

2/3
Iga Lis i Taco Hemingway na romantycznym spacerze

Iga i Taco na co dzień mieszkają w Londynie, ale ostatnio pojawili się razem w Warszawie. Paparazzi przyłapali ich na romantycznym spacerze po stolicy. Zauważyliście, że raper zmienił swój look? Ostatnio okazało się, że Taco pozbył się wąsów! Podoba się Wam w takim wydaniu? 

Więcej na temat Taco Hemingway Iga Lis