Iga Krefft w białym płaszczu
East News

Iga Krefft zmieniła fryzurę! Gwiazda "M jak miłość" zdecydowała się na ostre cięcie

Iga Krefft w białym płaszczu
East News

Iga Krefft zdecydowała się na odważną metamorfozę. Jakiś czas temu ścięła swoje długie włosy i postawiła na modną fryzurę do ramion. Teraz aktorka znana z „M jak miłość” poszła o krok dalej i ścięła włosy na krótko. Iga Krefft zmieniła też kolor! Zobaczcie, jak wygląda w nowej fryzurze...

Iga Krefft ma krótkie włosy

Iga Krefft lubi czasem szokować! Jej niektóre pomysły wywołują niemałe kontrowersje. Niedawno gwiazda zaskoczyła rozjaśnionymi brwiami, a ostatnio zaprezentowała na Instagramie nową fryzurę. Pod zdjęciem napisała:

Siedzę pod jabłonką i pokazuję jej moje nowe włoski, a ona na to, że włoski włoski, że sukienka piękna! - wyznała Iga Krefft.

Zmiana jest naprawdę zaskakująca! Krótkie, kręcone włosy i znacznie jaśniejszy kolor sprawiają, że gwiazda wygląda doskonale, ale zmiana wizerunku jest duża. Fani nie mogą uwierzyć, że aktorka zdecydowała się na ostre cięcie, ale komplementują jej nowy wygląd:

szok i niedowierzanie. Ale pięknemu we wszystkim pięknie

Kocham Twoje nowe włosy 😍

Ale włoski piękne

Nagrania do kolejnego sezonu "M jak miłość" już się skończyły, więc aktorka mogła pozwolić sobie na zmianę fryzury. I tak od września w serialu zobaczymy Ulę w dawnej fryzurze!

Jak oceniacie nowy look Igi Krefft?

Zobacz takżeIga Krefft jest w ciąży? Gwiazda "M jak miłość" pokazała zdjęcie brzuszka i odpowiedziała!

 

Iga Krefft pochwaliła się nową, krótką fryzurą

Nowa fryzura Igi Krefft
Instagram

 

 

Więcej na temat M jak miłość Iga Krefft
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47