Ida Nowakowska
Instagram

Ida Nowakowska pokazała szokujące zdjęcie z treningu! Ta fotografia mrozi krew w żyłach

Ida Nowakowska
Instagram

Ida Nowakowska opublikowała na Instagramie zaskakujące zdjęcie! Gwiazda wróciła wspomnieniami do 2019 roku i pokazała jeden z treningów baletowych. To zdjęcie mrozi krew w żyłach, a na twarzy tancerki widać prawdziwy grymas bólu. To nie pierwsza tak kontrowersyjna fotografia Idy Nowakowskiej, pokazująca pracę baletnicy!

Ida Nowakowska pokazała szokujące zdjęcie z treningu!

Ida Nowakowska jest jedną z najpopularniejszych tancerek w Polsce. Jej kariera w mediach nabrała rozpędu, kiedy została jedną z jurorek w programie "You Can Dance. Po prostu tańcz". Idę pokochali widzowie i szybko pojawiała się w kolejnych programach, a obecnie jest jedną z prowadzących "Pytanie na śniadanie" i jurorką w "Dance dance dance". Gwiazda ukończyła szkołę baletową, a dalszą edukację taneczną i aktorską kontynuowała już w Los Angeles. Ostatnio celebrytka pochwaliła się na antenie TVP2, że jest w ciąży i już za trzy miesiące powita na świecie swojego synka.

Choć Ida Nowakowska uwielbia dzielić się z fanami swoim rosnącym ciążowym brzuszkiem, w swoich postach i instagramowych  relacjach nawiązuje także do swojej kariery tanecznej. Jakiś czas temu tancerka szokowała internautów zdęciem zmasakrowanych stóp baletnicy i pokazała, jak wiele pracy i bólu kosztują treningi. Teraz znów wróciła do przeszłości i zdecydowała się opublikować zdjęcie z treningu z 2019 roku, na którym prowadzi zajęcia dla młodych baletnic. Na twarzy Idy Nowakowskiej widać grymas bólu i gwiazda po raz kolejny pokazuje, że praca tancerza nie należy do łatwych, jak mogłoby się to wydawać! 

Zobacz także: Ida Nowakowska pochwaliła się wyprawką dla dziecka! Zaskakuje kolorystyka ubranek 

Ida Nowakowska mordercze treningi
Instagram / idavictoria

 

Zdjęcie stóp Idy Nowakowskiej z 2016 roku pokazało wszystkim, że praca baletnicy jest często związana z okropnym bólem. 

 

Ida Nowakowska jest doskonałą tancerką i nie raz zachwycała swoimi umiejętnościami, również w programie "Dance dance dance". 

-Dance-Dance-Dance-Ida-Nowakowska
Waldemar Kompała / TVP

 

 

Więcej na temat Ida Nowakowska
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39