Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Ibisz z synami i byłą żoną bawi się na imprezie

Wesoły, rodzinny weekend

Krzysztof Ibisz robi wszystko żeby zachować dobry kontakt ze swoimi byłymi żonami. Kilka miesięcy temu poprowadził imprezę razem z pierwszą żoną Anną Zejdler, a w miniony weekend razem z drugą żoną Anną Nowak-Ibisz bawił się na sportowej imprezie Samsung Irena Run.
Ibisz pojawił się na Polach Mokotowskich w Warszawie w towarzystwie dwóch synów i byłej żony. Prezenter wraz z najstarszym dzieckiem i matką młodszego chłopca, wzięli udział w pięciokilometrowym biegu.

Na mecie cała czwórka z uśmiechem pozowała przed tłumem fotoreporterów. Wszyscy świetnie się bawili i wszystko wskazywało na to, że Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz wciąż lubią swoje towarzystwo.

Zobacz Krzysztofa Ibisza z rodziną na sportowej imprezie:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Krzysztof Ibisz
East News
Newsy
Krzysztof i Anna Ibiszowie wrócą do siebie?! Prezenter wyjawił, co ich łączy

Krzysztof Ibisz ma za sobą trudny czas. W połowie lutego prezenter stracił swojego ojca. W tych trudnych chwilach pomocną dłoń wyciągnęła do niego była małżonka. Anna Nowak-Ibisz , z którą rozwiódł się w 2009 roku, była z nim, gdy najbardziej tego potrzebował. Czy Krzysztof Ibisz wróci do swojej byłej ukochanej? W końcu od 2017 roku wciąż jest singlem... Krzysztof Ibisz o swoich relacjach z byłą żoną Gdy Krzysztof Ibisz opublikował na swoim Instagramie wspólne zdjęcie z byłą żoną i ich synem, niemal od razu pojawiły się plotki, że tych dwoje łączy coś więcej niż zwykła przyjaźń. Do tej pory rzadko można było zobaczyć ich na wspólnej fotografii. Co więcej, w przeszłości oboje toczyli bój o wysokość alimentów, jakie celebryta miał płacić na ich syna. Teraz jednak sytuacja mocno się zmieniła. Po rozstaniu z Patrycją Krzysiek bardzo się zmienił. Zaczął się bardziej interesować nie tylko synem Vincentem, ale i samą Anią. Często się z nimi spotyka. Przynosi Ani kwiaty lub inne prezenty, gdy przychodzi po dziecko – zdradził informator "Faktu".  Krzysztof Ibisz początkowo nie komentował tych rewelacji. Jednak teraz postanowił wyjaśnić, co tak naprawdę łączy go z Anną Nowak-Ibisz. Krzysztof Ibisz zamieścił na swoim Instagramie wpis, w którym wyjaśnił, jak wyglądają jego kontakty z byłą żoną.  Za każdym razem dziwi mnie, kiedy dobre relacje między byłymi małżonkami są kreowane na sensację. „Przecież to nie jest normalne, coś się za tym musi kryć...” Jedyne co się za tym kryje to przyjaźń, zdrowy rozsądek i wielka miłość do wspólnego dziecka. Nie jesteśmy parą, ale możemy na siebie liczyć.👩🏻🙋🏻‍♂️ #annanowakibisz   #życieporozwodzie #wzajemnyszacunek   #dobrodziecka #pozdrawiamy  -...

Anna Nowak Ibisz popłakała się na wizji
screen - Uwaga
Newsy
Była Ibisza wspomina ich związek. Zalała się rzewnymi łzami na wizji
Emocje wzięły górę

Rozstania i rozwody gwiazd w polskim show-biznesie wywołują wielkie emocje. Niezmiennie od kilku dni gorącym tematem jest koniec związku Edyty Górniak i Piotra Schramma . Odkąd artystka wydała na swoim Facebooku specjalne oświadczenie, tabloidy prześcigają się w doniesieniach o tym, kto teraz rzekomo zdobył jej serce. Przypomnijmy: Tabloidy snują historie o nowym facecie Górniak. Mają dwóch kandydatów W trudnej sytuacji życiowej jest również Anna Nowak Ibisz , która od kilku miesięcy prowadzi w mediach wojnę przeciwko Krzysztofowi Ibiszowi . Głośno domaga się od prezentera m.in. coraz większych alimentów na syna. Nienajlepszymi przeżyciami z małżeństwa postanowiła podzielić się też z widzami - udzieliła obszernego wywiadu w programie "Uwaga", gdzie opowiedziała o kulisach rozstania z gwiazdorem. Zdradziła, że o małżeństwo walczyła głównie ze względu na dobro ich syna, Vincenta. W trakcie rozmowy nie mogła powstrzymać łez:  Wszystko, kobieta zrobi wszystko. Więc jeśli ci się nie udaje, to masz naprawdę poważne powody. Zapewniam, że dla tego dziecka zrobiłabym wszystko. Skoro się nie dało, to znaczy, że się nie dało. - mówi aktorka Obecne relacje, jakie łączą eksmałżonków, można uznać za poprawne: Wszystko przechodzi przez różne etapy, my możemy znajdować się w stanie potyczek o inne kwestie, inne sprawy, ale chciałam, żeby Vincent spędzał jak najwięcej czasu z tatą. Nigdy nie było tak, żebyśmy nie rozmawiali ze sobą normalnie o podstawowych kwestiach. - przyznaje Nowak Współczujecie? Zobacz:  Ibisz: Przybylska nie wytrzymała nerwowo. Też nagrywam paparazzi   Ibisz z byłą żoną i dziećmi na imprezie sportowej: 

Anna Nowak-Ibisz o wibratorach
ONS
Newsy
Anna Nowak-Ibisz lubi prowokować: Noszę podręczny wibrator
Apeluje do kobiet

Anna Nowak-Ibisz to niezwykle spontaniczna osoba, która nie boi się mówić tego, co myśli. Ostatnio przyznała się nawet do tego, że chętnie korzysta z uroków medycyny estetycznej. Zobacz:  Nie tylko Ibisz chce być wiecznie młody. Jego była żona przyznała się do botoksu Dziennikarka zdobyła przychylność widzów dzięki programowi "Pani Gadżet", w którym prezentuje ciekawe akcesoria ułatwiające codzienne funkcjonowanie. Czasem Ibisz przełamuje też tematy tabu i opowiada o przedmiotach, które wprowadziłyby w zakłopotanie dużo bardziej doświadczone dziennikarki. Ostatnio prezentowała różnego rodzaju wibratory i apelowała: Gadżet niezbędny w damskiej torebce to podręczny wibrator. Nośmy go przy sobie. Ja też go noszę. Chociaż najczęściej trzymam pod poduszką i przy łóżku... Wibrator nie jest przeciwko chłopom. Jest też dla chłopów. To jest tylko i wyłącznie przedłużenie waszej ręki - czytamy w "Gwiazdach".  Odważne wyznanie. Zobacz:  Oops wpadka: Anna Nowak Ibisz     Krzysztof Ibisz z byłą żoną i synami:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner