Grzegorz Hyży chce zabrać Popielewicz do rodzinnego domu
ONS

Rodzina Popielewicz miała problem z zaakceptowaniem jej związku. Hyży chce zrobić kolejny krok

Grzegorz Hyży chce zabrać Popielewicz do rodzinnego domu
ONS

Związek Agnieszki Popielewicz i Grzegorza Hyżego był sporym zaskoczeniem. Prezenterka, która zaledwie kilka miesięcy temu rozwiodła się z mężem Mikołajem Witem, pocieszenie znalazła u boku debiutującego na rynku muzycznym Hyżego. Pomimo tego, że para celebrytów dość szybko zdecydowała się na zaręczyny to wciąż nie potwierdzili oficjalnie swojego związku. Zobacz: Popielewicz i Hyży zaręczyli się po trzech miesiącach

Minione święta były z pewnością wyjątkowe dla Agnieszki Popielewicz i Grzegorza Hyżego, którzy po raz pierwszy spędzili je w towarzystwie rodziców gwiazdy Polsatu. I chociaż prezenterka obawiała się reakcji rodziców na nowego partnera, to wszystko wskazuje na to, że zaakceptowali wybór swojej córki.

- Grzegorz był stremowany, ale udało mu się wkraść w łaski przyszłych teściów. Niebawem on chce zabrać Agnieszkę do rodzinnego domu - zdradza informator "Na Żywo".


Wygląda więc na to, że gwiazdorski związek ma się coraz lepiej. Miejmy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli zobaczyć ich razem.
Zobacz: Popielewicz w końcu skomentowała związek z HyżymPopielewicz i Hyży w Tańcu z Gwiazdami:

Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15