Party Stories
ONS
Newsy

Hubert Urbański w filmie

Zagra pułkownika
Wszyscy znamy Huberta Urbańskiego jako prowadzącego z charakterystycznym poczuciem humoru. Trudno wyobrazić sobie kogokolwiek innego w roli prowadzącego program „Milionerzy“. Udało mu się również prowadzenie show „Bitwa na głosy“.

Mało kto jednak wie, że Urbański z zawodu jest aktorem. Jego talent w tej dziedzinie postanowili właśnie wykorzystać producenci serialu "Czas honoru“. Urbański wcieli się w nim w rolę pułkownika Skotnickiego. W kontynuacji serialu o losach żołnierzy AK w czasie II wojny światowej,  po wakacjach obok Urbańskiego na ekranie zobaczymy Magdalenę Boczarską oraz Roberta Gonerę.

Jesteście ciekawi jak Hubert Urbański poradzi sobie z nowym wyzwaniem? Bo my bardzo.


daks
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Co dalej z Hubertem Urbańskim?
W TVP nie wiedzą

Transfer Huberta Urbańskiego ze stacji TVN do TVP był jednym z najgłośniejszych w historii telewizji. W telewizji publicznej znany prezenter miał być najjaśniejszą gwiazdą. Od razu dostał rolę prowadzącego program “Bitwa na głosy”. Tymczasem program się skończył i padło pytanie “co dalej z Urbańskim?”. Jak donosi dziennik “Fakt”, w okresie wakacyjnym prezenter miał grać epizody w serialach i prowadzić letnie trasy koncertowe. Problem jednak w tym, że scenarzyści nie znaleźli dla niego odpowiedniej roli. W efekcie stacja TVP wysyła Urbańskiego na wakacje. Niejasna sytuacja wyjaśni się na jesieni. Wówczas TVP zdecyduje, czy na antenie pojawi się kolejna edycja “Bitwy na głosy”. Los programu także nie jest pewny, zwłaszcza teraz kiedy coraz głośniej mówi się o nowym show “The Voice”. W tym zaś przypadku, jako prowadzącego częściej wymienia się nazwisko Macieja Kurzajewskiego.  Co będzie z Urbańskim? Przekonamy się po wakacjach. daks

AKPA
Newsy
Hubert Urbański
Właśnie dostał drugą szansę od TVN. Prezenter wraca do gry. W "Milionerach"!

To już pewne! Bijący rekordy popularności „Milionerzy” najdalej w styczniu powrócą na antenę TVN. W fotelu prowadzącego, po czteroletniej przerwie w emisji programu, zasiądzie gospodarz poprzednich edycji teleturnieju – Hubert Urbański (41). „Do »Milionerów« mam bardzo osobisty, emocjonalny stosunek. Szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny niż ja mógł poprowadzić ten teleturniej” – mówił „Party”. Rzeczywiście trudno wymyślić, kto sprawdziłby się w tej roli lepiej niż Hubert Urbański. Karol Smoląg, rzecznik TVN, na krótko przed podjęciem decyzji o wyborze gospodarza „Milionerów” komentował: „Stacja nie ma nic przeciwko temu, żeby to właśnie Urbański prowadził program”. Dla wielu decyzja TVN jest szokiem, bo przecież we wrześniu Hubert z wielkim hukiem rozstał się z tą stacją. Na dwa dni przed premierą szóstej edycji „Tańca z gwiazdami” Urbański zrezygnował z prowadzenia show. Mówiło się wówczas, że zażądał zbyt wysokiego honorarium (podobno 50 tysięcy złotych za odcinek programu), na które stacja się nie zgodziła. U boku Katarzyny Skrzyneckiej pojawił się Piotr Gąsowski. Prasa spekulowała, co się stanie z Urbańskim. Spodziewano się, że po popularnego prezentera natychmiast upomni się inna telewizja. Plotkowano już nawet o nowym programie, który miał prowadzić w Polsacie. Co więcej, mieli to być nawet „Milionerzy”! Propozycja pochodziła podobno od samej Niny Terentiew. Ale czas mijał, a prezenter nie wracał na ekran. Złośliwi wyrokowali, że popadł w ostateczną niełaskę i pozostało mu już tylko prowadzenie imprez estradowych oraz występowanie w reklamach. Bulwarówki wieściły szybki koniec kariery Urbańskiego. Obok Tomasza Kammela, który w podobnym...

Kuba Wojewódzki w marynarce
TV-Show
Kuba Wojewódzki ocenił powrót Milionerów! Chwali czy krytykuje?

Kuba Wojewódzki skomentował powrót "Milionerów" na antenę telewizji TVN. Show cieszy się dużą popularnością i wielu widzów czekało na jego powrót. To też ogromna szansa na stały powrót do telewizji Huberta Urbańskiego, który ostatnimi czasy rzadko pokazywał się publicznie. Pierwszym od wielu lat programem, w którym mogliśmy oglądać go nieco dłużej był "Agent". A jak Kuba Wojewódzki ocenia powrót "Milionerów"? Wielkim sukcesem okazał się powrót teleturnieju "Milionerzy". Pierwszy odcinek oglądało blisko 3,5 miliona widzów. Po latach gospodarki neoliberalnej ludzie się już przyzwyczaili. Do oglądania, jak inni zarabiają duże pieniądze - napisał w "Polityce".  Kuba Wojewódzki o powrocie "Milionerów" Program emitowany jest od poniedziałku do czwartku zaraz po zakończeniu "Na Wspólnej". Ilość widzów wcale nie maleje, a niektórzy czekali na powrót tego teleturnieju od lat. Hubert Urbański po raz kolejny pokazuje, że jest niezastąpiony w roli prowadzącego to show. Świetnie buduje napięcie, czasem naprowadza zawodników, a czasem się z nimi droczy. Kuba Wojewódzki także dostrzega ten fenomen.   Zobacz:  Kolejne kontrowersje wokół show "Milionerzy"! Pytano o Kaczyńskiego, a teraz... Internauci wyśmiali program!   Kuba Wojewódzki skomentował powrót "Milionerów"   Hubert Urbański w roli prowadzącego jest niezastąpiony!

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner