Party.pl

fiszka orange Advertisement

Vienna House Hidden Secrets
Materiały prasowe

Zapomnij o tradycyjnych prezentach! W tym roku podaruj bliskim...

Vienna House Hidden Secrets
Materiały prasowe

Świąteczne zakupy to duży wydatek, ale jest sposób, aby kupując stać się bogatszym. Ktoś kiedyś powiedział, że „podróżowanie to jedyna rzecz, którą kupujesz i sprawia, że stajesz się bogatszy”. Zgadzamy się z tym w stu procentach, a jeżeli podróżujesz z najbliższymi – zyskujesz podwójnie.

Słynąca z niestandardowych pomysłów, inspirująca do nieustannego odkrywania sieć hoteli Vienna House wie o tym doskonale. Zachęca do zejścia z utartego szlaku, skorzystania z promocji -25% Hidden Secrets i podarowania najbliższym zimowej wyprawy. 

Odkryj z najbliższymi #hiddensecrets

Same Maszkety w Katowicach, Muzeum Neonów w Warszawie, czy podziemny Berlin – to pierwsze turystyczne porady #hiddensecrets, jakie znajdziesz na Instagramie sieci Vienna House. W czasie zimowej kampanii Hidden Secrets sieć podzieli się wieloma ciekawostkami, które można zwiedzić w destynacjach, gdzie sieć ma swoje hotele. W Polsce, poza Katowicami i Warszawą, są to jeszcze Kraków, Łódź i Międzyzdroje. Co więcej, kampania związana jest z promocją -25% na noclegi oraz dostępem do specjalnych ofert dla wtajemniczonych. Twój prezent będzie więc nie tylko oryginalny, ale również tańszy niż zakładałaś.

Vienna House Hidden Secrets
Materiały prasowe

Noclegi ze zniżką 25% i ofertami #speakeasy

Korzystając z tej promocji, po przyjeździe do hotelu otrzymasz specjalny klucz, który możesz wymienić na dostęp do unikalnych ofert oraz turystycznych sekretów, czyli hidden secrets. Mogą to być specjalne drinki w barze, dania w restauracji, czy wyjątkowe zabiegi w spa. Oczywiście, spoza standardowej oferty dostępnej dla wszystkich gości. Uwaga! O tym, co czeka na ciebie w hotelu, dowiesz się dopiero po przyjeździe. To działanie zgodne z ideą #speakeasy – barów dla wtajemniczonych, które nie mają szyldów i wymagają hasła, żeby do nich wejść. Ta moda dopiero dociera do Polski, a Vienna House przeciera nowe szlaki.

Vienna House zachęca swoich gości do dzielenia się ich turystycznymi sekretami. Jeżeli zdradzą je w swoich kanałach social media i otagują za pomocą hashtagów #whatsyourhiddensecret oraz #speakeasy, mają szansę wygrać dwudniowy pobyt ze śniadaniem i kolacją w wybranym hotelu Vienna House. Taki wyjazd może być doskonałym prezentem na Walentynki lub Dzień Kobiet.

Vienna House Hidden Secrets
Materiały prasowe

Ofertę Hidden Secrets można rezerwować online na stronie viennahouse.com do 2 lutego 2020 roku. Jest dostępna we wszystkich hotelach Vienna House biorących udział w promocji pod warunkiem dostępności. Dotyczy pobytów do 29 marca 2020.

Co ważne - nawet, jeżeli nie znasz dokładnego terminu wyjazdu, możesz sprezentować najbliższym spersonalizowany, zaprojektowany przez ciebie voucher do wykorzystania w sieci hoteli, który również jest dostępny na stronie viennahouse.com

Podążaj więc za słowami Jacka Kerouaca i „żyj, podróżuj, przeżywaj przygody, błogosław i niczego nie żałuj”. 

Vienna House Hidden Secrets
Materiały prasowe

Vienna House - sieć hoteli w artystycznym stylu

Vienna House koncentruje się przede wszystkim na miejskich i biznesowych hotelach w Europie, choć w swojej grupie ma również resorty. Stale poszerza swoje pole działania - niebawem sieć pojawi się także w Azji Południowo-Wschodniej. Do grupy należą obiekty linii Vienna House, Vienna House Easy, Vienna House R.evo i butikowe Townhouse.

Unikalne hotele miejskie Vienna House prowadzone są w ekskluzywnym standardzie i łączą w sobie ponadczasowy wystrój z elegancją. Koncepcja obiektów Vienna House Easy stawia na swobodny wystrój, niezobowiązującą atmosferę i naturalność. Vienna House R.evo to rewolucja hotelowa dla miejskiego stylu życia: połączono w niej funkcjonalność hotelu, elastyczność apartamentów i indywidualność prywatnego mieszkania. Vienna Townhouse to butikowy hotel dla indywidualistów. Oferuje nocleg ze śniadaniem w eleganckim stylu artystycznej bohemy. W Vienna House liczy się niekończące się odkrywanie, europejska atmosfera i nowoczesna gościnność.  

Vienna House Hidden Secrets
Materiały prasowe

W Polsce sieć posiada aktualnie 4 hotele Vienna House (Vienna House Andel’s Cracow i Lodz, Vienna House Mokotow Warsaw i Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje) oraz 2 obiekty Vienna House Easy (w Krakowie i Katowicach). W 2022 roku planowane jest otwarcie Vienna House Easy Wroclaw.

Więcej informacji na: viennahouse.com.

Pamiętaj, chodzi o to, aby zbierać doświadczenia i dzielić się nimi z innymi. Bo „podróżować to żyć”, jak mówił Hans Christian Andersen.

Artykuł powstał z udziałem Vienna House.

Więcej na temat święta prezenty hotel
Przeładuj

Roksana Węgiel robi sobie przerwę w karierze? Gwiazda jasno stawia sprawę!

zobacz 00:25