Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Sandra z Hotel Paradise
Newsy

"Hotel Paradise": Sandra ostro odpowiada Maćkowi: "Czasem trzeba się zamknąć"!

Kiedy Sandra odpadła z "Hotel Paradise", postanowiła zabrać głos ws. jej relacji z Maćkiem. Padło wiele gorzkich słów, które mogą rzucić totalnie inne światło na ich były związek.

"Hotel Paradise" to jedna z najbardziej oczekiwanych premier w telewizji ostatnich miesięcy. Jednak to co dzieje się ostatnio w programie, to prawdziwe szaleństwo - zwłaszcza kiedy spojrzymy na relację Sandry i Maćka... Sandra i Maciek wydawali się doskonale dobraną parą, ale nie trwało to długo. Kiedy do programu weszła nowa uczestniczka 25-letnia Marta z Łodzi, która na co dzień zajmuje się bankowością, Maciek rzucił Sandrę i wybrał Martę. Podczas zadawania pytań z tzw. "Puszki Pandory", Maciek przyznał wprost, że lubi Sandrę i randka z nią była udana, ale ta z Martą była jeszcze lepsza. Wtedy czara goryczy się przelała, wywiązała się afera między Sandrą a Maćkiem, po które Maciej mówił ostro:

Sandra jest żmiją. Jest osobą żmijowatą, kiedy nadepniesz jej na odcisk, ona po prostu wbije w ciebie jad. Nie wierzyłem, że taka jest... - mówił o Sandrze Maciek w "Hotel Paradise".

Kiedy Sandra odpadła z "Hotel Paradise", postanowiła zabrać głos ws. jej relacji z Maćkiem. Padło wiele gorzkich słów, które mogą rzucić totalnie inne światło na ich były związek.

Zobacz także: Lexi z "Hotel Paradise" poprawiła sobie usta, policzki i biust. Jak wyglądała przed operacjami plastycznymi? Mamy zdjęcia!

"Hotel Paradise" 3: Bibi o związku z Simonem. "Były wzloty i upadki". Planują razem zamieszkać!

Sandra komentuje aferę z Maćkiem

Sandra, po tym jak odpadła, postanowiła zabrać głos ws. jej afery z Maćkiem:

Maciek cały czas mnie oczernia, że ja jestem najgorsza i nie patrzy na siebie. Spójrzcie na to zachowanie Maćka i nie róbcie nigdy tego w stosunku do swojej dziewczyny. Czasem trzeba się zamknąć i mieć szacunek do swoich byłych dziewczyn! Czuję, że jeszcze tyle się nasłucham w Instastories, jaka ja zła nie byłam. To jest słabe! - powiedziała na Instastory Sandra.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Marta wykorzystała Maćka?! Chciałaby się związać z kimś innym... Jest też nowy uczestnik! 

Sandra uważa, że to ona jest ofiarą, a nie Maciek:

To ja jestem poszkodowana i to ja powinnam być w stosunku do niego agresywna, ale tego nie robię. To on na mnie naskakuje, nie ja na niego! - skwitowała Sandra na Instastory.

A wy po której stronie jesteście? Sandry czy Maćka?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sandra Mosakowska (@rasowasarna)

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sandra krytykuje wygląd Marty w "Hotel Paradise"
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": Sandra krytykuje wygląd Marty. Ostry komentarz uczestniczki

Wczorajszy odcinek znowu namieszał w " Hotelu Paradise ". Do programu wróciły dwie uczestniczki, Sandra oraz Ola. O ile powrót tej drugiej odbył się w dosyć w miłej atmosferze, to Sandra nieźle podkręciła temperaturę. Oberwało się również Marcie, uczestniczce, przez którą odpadła z programu. Sandra w kłótni z Maćkiem ostro skrytykowała jej wygląd. Co powiedziała?  Zobacz także;  "Hotel Paradise": Sandra i Ola wróciły do programu! Czy Viola może się czuć bezpiecznie?! "Hotel Paradise": Sandra ponownie kłóci się z Maćkiem. Krytykuje wygląd Marty Rozstanie Sandry i Maćka odbyło się z hukiem. Po ponad tygodniu przerwy mieli możliwość skonfrontować się ponownie. Sandra i Ola dostały szansę powrotu do programu, ale o tym miał zdecydować Maciek. Wybrał Olę, co mocno zdenerwowało Sandrę:  Ja wiedziałam od początku, ty masz jakąś zadrę. Nie wiem o co Ci chodzi. Tak dobrze się dogadywaliśmy... Mam nadzieję, że kiedyś pojawi się ktoś, kto mnie doceni jako człowieka, bo to co Ty robisz to jest przegięcie. Ty chyba dla mnie nie jesteś nawet osobą godną rozmowy. Nic Ci nie zrobiłam, a Ty robisz to z taką lekkością...  Maciek przyznał Sandrze, że przez chwilę mówił nawet o niej źle w programie, ale to się zmieniło. Sandra nie kryła szoku oraz zażenowania. Wybór Maćka nie wpłynął jednak na jej obecność w programie, o czym uczestnicy przekonali się niewiele później. Doszło do kolejnej konfrontacji pomiędzy Sandrą a Maćkiem.  Ja bym chciała, żebyś Ty czuł, że chcesz ze mną porozmawiać, a nie że Ty boisz się o swoje bycie w programie.  Sandra nie kryje żalu do Maćka, że zrezygnował z niej podczas "rajskiego rozdania". Uważa, że gdyby trzymali się ustaleń z łatwością mogliby...

"Hotel Paradise": To koniec związku Macieja i Sandry
Newsy
"Hotel Paradise": To koniec związku Sandry i Maćka! Marta triumfuje 
Maciej przyznał, że nie chce już znać Sandry! Co takiego zrobiła? Z kolei uczucia pomiędzy Maćkiem a Martą robią się coraz silniejsze!

" Hotelem Paradise " coraz mocniej zaczynają rządzić uczucia. Wszystkim uczestnikom udziela się panująca trudna atmosfera. Sandra nie potrafi wybaczyć Maćkowi tego, że ją zdradził, okazując takie zainteresowanie Marcie, którą dopiero co poznał, a Maciek nie zawahał się nazwać Sandrę "żmiją"! Sandra została wystawiona na ogromną próbę, przez zadanie, które przygotowała Klaudia El Dursi. Zadanie spowodowało, że Maciek jeszcze bardziej stracił głowę dla nowej uczestniczki, przez co Sandra postanowiła przekroczyć granicę i opowiedziała o problemach uczestnika! To koniec! Co jeszcze wydarzyło się w dzisiejszym odcinku?  Zobacz także:  "Hotel Paradise": nowa uczestniczka zrobiła ogromne wrażenie na Maćku! Sandra czuje zagrożenie? "Hotel Paradise": To koniec związku Maćka i Sandry Maciej przyznał, że na początku programu był pewny tego, że chce być z Sandrą jednak pojawienie się Marty sporo zmieniło.  Sandra jest żmiją, której jak się nadepnie na odcisk to się mści. - powiedział Sandra płakała z jego powodu, tłumacząc że zachowanie mężczyzny ją krzywdzi.  Ja do Maćka się przywiązałam i otworzyłam dla niego serce i on mnie nagle zostawia dla innej dziewczyny, która dla mnie jest nijaka.  W rozmowie z Martyną opowiedziała o tajemnicy partnera:  Kilka dni temu na balkonie mi powiedział, że jest zblokowany przez uczucia przez używki. I że nie jest w stanie się zakochać. Więc wierzysz w to, że nagle pojawia się to coś? On jest po prostu kłamcą.  Martyna chciała być solidarna z koleżanką i obiecała, że wykorzysta swój immunitet, aby wybrać Maćka. Wówczas jeżeli Marta również go wybierze, odpadnie z programu. W rozmowie z Maćkiem przekonała się jednak, jak bardzo Maćka zabolał...

Marta i Maciek z "Hotelu Paradise"
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": Maciek żałuje, że wybrał Martę? Nie spodziewał się takiego ciosu!
Marta i Maciek z "Hotelu Paradise" rozstaną się? Co działo się w odcinku?

Ten odcinek "Hotelu Paradise" nie był łatwy szczególnie dla Maćka. Chłopak od samego rana zastanawiał się, dlaczego jego partnerka poprzedniej nocy rozpłakała się podczas rozmowy z Adamem. Sytuacji nie ułatwiał przyjaciel Maćka, który nie chciał zdradzić, co się wydarzyło między nimi.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Marta wykorzystała Maćka?! Chciałaby się związać z kimś innym... Jest też nowy uczestnik!  Później przyszła pora na randki. Nowy uczestnik, Łukasz, najpierw spotkał się z Anią, a później z Martą, która od początku wpadła mu w oko. Dla Maćka ten wieczór miał bardzo smutny finał... "Hotel Paradise": Marta i Łukasz są parą Maciek od początku stracił głowę dla Marty. Dla niej wyeliminował z programu Sandrę, z którą był w parze od samego początku. Jednak gdy w "Hotelu Paradise" pojawił się Łukasz, sytuacja się skomplikowała. Nowy przystojniak nie ukrywał bowiem, że to Marta wpadła mu w oko. On również nie był jej obojętny. Zauważył to Adam, który zapowiedział Marcie, że jeśli zostawi Maćka, pożałuje tego... We wtorkowym odcinku dziewczyna mimo wszystko poszła na randkę z nowym uczestnikiem, podczas której oboje świetnie się bawili. W hotelu na swoją partnerkę czekał pełen obaw Maciek. Chłopak dobrze wiedział, że jego pozycja jest zagrożona. Jednak spytany przez Adama o to, czy żałuje, że dla Marty pozbył się z programu Sandry, stanowczo zaprzeczył.  Pod koniec dnia w hotelu zjawiła się Klaudia El Dursi . Prowadząca poprosiła Łukasza, aby wybrał dziewczynę, z którą lepiej bawił się na randce. Choć spotkanie z Anią upłynęło mu w równie przyjemnej atmosferze, chłopak ostatecznie postawił na Martę. Tym samym rozbił jej związek z Maćkiem, który musiał...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner