Sonia z Hotelu Paradise o Łukaszu

"Hotel Paradise": Sonia i Łukasz wygrali decydujące zadanie! To oni pozbawią kogoś szansy na wygraną!

Sonia z Hotelu Paradise o Łukaszu

Druga edycja "Hotelu Paradise" wchodzi w decydującą fazę! To już ostatnie chwile uczestników na Bali, a w grze pozostały już tylko cztery pary - Sonia i Łukasz, Ata i Artur, Dominika i Bartek oraz Magda i Robert. Już w najbliższy czwartek poznamy zwycięzców show. A co wydarzyło się na ostatniej prostej przed finałem? Zobaczcie! Jak zwykle nie brakowało emocji! 

Zobacz także: Hania z "Hotelu Paradise" przeszła metamorfozę! W programie kpili z jej wyglądu a teraz?

"Hotel Paradise": Ostatnie chwile uczestników w programie! Kto zbliżył się do finału? 

W dzisiejszym odcinku było sporo rywalizacji. Nic dziwnego, w końcu uczestnicy walczą już o wielki finał! Mieszkańcy hotelu musieli stanąć przed trudnym wyzwaniem - panowie wchodzili do "magicznego pudełka", a dziewczyny w grubych rękawiczkach musiały rozpoznać panów po dotyku. Nie mogły jednak dotykać uczestników po twarzy - dla zabezpieczenia, panowie mieli na głowie kaski.

Kto poradził sobie w tym zadaniu najlepiej? Okazało się, że dobre "wyczucie" miały aż trzy dziewczyny - Ata, Sonia oraz Magda. Dominika niestety pomyliła Roberta z Łukaszem, a to znacząco wpłynęło na jej dalsze losy z Bartkiem. Ze względu na błąd Dominiki, para musiała wystartować w kolejnej konkurencji o minutę później niż pozostali.

Druga konkurencja sprawdziła, czy uczestnicy potrafią współpracować jako para. Mieszkańcy hotelu musieli zbudować balijską konstrukcję z owoców. Wyniki tej konkurencji nie pozostały obojętne na dalsze losy uczestników w "Hotelu Paradise". Zwycięzcami tego zadania zostali Sonia i Łukasz! Co w praktyce oznaczało ich zwycięstwo? To właśnie ta dwójka musiała wskazać parę, która od razu opuści "Hotel Paradise". 

O tym kogo wyeliminowali Sonia i Łukasz, dowiemy się już w następnym odcinku! 

 

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51