- uczestnicy programu "Hotel Paradise"
Mat. prasowe

"Hotel Paradise": Marta wykorzystała Maćka?! Chciałaby się związać z kimś innym... Jest też nowy uczestnik! 

 - uczestnicy programu "Hotel Paradise"
Mat. prasowe

Po odejściu Sandry Maciek w końcu mógł cieszyć się swoim związkiem z Martą. Nowa uczestniczka spędziła w hotelu zaledwie dwa dni, ale wygląda na to, że nieźle może namieszać! Okazuje się, że bardziej od Maćka polubiła innego uczestnika... Co zrobi Maciek, gdy tylko się o tym dowie? Postawa Marty nie spodobała się innym uczestnikom. Adam stanął w obronie przyjaciela i postawił ją pomiędzy młotem a kowadłem.  Czy jej obecność w "Hotelu Paradise" nie potrwa zbyt długo? 

Na rajskiej wyspie pojawił się również nowy uczestnik. Od razu spodobała mu się Marta i postanowił nie tracić czasu. Co z tego wyniknie? 

Ewydanie Party

Zobacz także: "Hotel Paradise": Ostra kłótnia Ani i Adama: "Ty śmieciu"! O co poszło?

"Hotel Paradise": Marta wykorzystała Maćka? 

Maciek całkowicie stracił głowę dla Marty. W dzisiejszym odcinku spędzili pierwszą noc we wspólnym pokoju: 

Jeżeli wchodzi ktoś, na widok kogo czujesz motylki w brzuchu to wszystko leci na łeb na szyje 

Niestety okazuje się, że Marta wcale nie podziela tych uczuć. W rozmowie z uczestniczkami zdradziła, że bardzo polubiła Maćka i ceni jego sposób bycia oraz charakter, ale bardziej zainteresowana jest... Adamem! 

Adam ma to coś... Ale ja nie mogę powiedzieć mu (Maćkowi) teraz siema nara, bo on mnie przecież uratował! Mam w głowie Adama. On mi się podoba na maxa. Ale nie chce tutaj żadnej kosy.

W tym odcinku do programu dołączył również nowy uczestnik - 31-letni trener personalny Łukasz Białach. Marta wpadła mu w oko niemalże od razu! Nie uszło to uwadze innych uczestników, którzy postanowili porozmawiać z nową i przypomnieć jej, co dla niej zrobił Maciek: 

Pamiętaj, co zrobił dla ciebie Maciek. nie masz prawa nic zrobić, żeby go skrzywdzić. Nawet gdybyś się zakochała. - powiedział Adam, który bardzo się jej podoba

Te słowa ją zabolały. Tym bardziej, że Adam dał jej do zrozumienia, że z ich relacji nic nie będzie: 

Nie możesz tego zrobić, bo jak zrobisz to Maćkowi to zrobisz to też mnie. Ja widzę, że Ci się podobam. 

Jednak to nie koniec problemów. Ania i Matt wygrali odcinkowe zadanie a jedną z nagród było wskazanie, z którą uczestniczką Łukasz pójdzie na randkę. Wskazali Martę. Jak rozwinie się sytuacja? Czy Maciej zostanie skrzywdzony? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Co powinna zrobić Marta? 

Marta z programu "Hotel Paradise
Instagram

"Hotel Paradise" - Łukasz Białach, kim jest nowy uczestnik? 

W dzisiejszym odcinku ekipa "Hotelu Paradise" powiększyła się o jeszcze jednego uczestnika. Jest nim 31-letni Łukasz Białach pochodzący z Czeladzi. Okazało się, że to dobry znajomy Violi i często się spotykali wraz paczką znajomych. 

Łukasz z zawodu jest trenerem personalnym i dietetykiem. W wolnym czasie zajmuje się również modelingiem. Sam o sobie mówi, że ma hiszpańsko-włoską urodę, jest niebanalny i charyzmatyczny. Czy uczestniczki będą mogły to potwierdzić? Przekonamy się w najbliższych odcinkach. Nowy uczestnik wyznał, że do związków podchodzi poważnie, jest długodystansowcem a na swoim koncie ma dwa długie związki. Czy taka postawa pozwoli mu wygrać program? 

Zobacz także: Jak Martyna Kondratowicz z "Hotelu Paradise" wyglądała przed operacjami? Tylko spójrzcie na te zdjęcia!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48