Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Hotel Paradise Klaudia El Dursi
Instagram
Newsy

"Hotel Paradise": kolejna para pożegnała się z programem! Sprawdź, co jeszcze wydarzyło się w dzisiejszym odcinku!

Tydzień finałowy w "Hotel Paradise" dostarcza widzom wielu emocji. Kolejna para musiała się pożegnać z show!

Wielki finał "Hotel Paradise" zbliża się wielkimi krokami! Już w najbliższy piątek 17 kwietnia dowiemy się kto wygra pierwszą polską edycję tego show! Główną nagrodą w finale jest 100 tysięcy złotych, o które powalczą dwie pary. Z tego też względu również w dzisiejszym odcinku pożegnaliśmy jedną z pięciu pozostałych par! Zobaczcie kto odpadł na kilka dni przed finałem. 

Zobacz także: Tydzień finałowy w "Hotelu Paradise"! W programie jest sześć par, ale w finale będą tylko dwie! Zasady!

"Hotel Paradise" wkroczył w decydującą fazę! W programie pozostało już tylko pięć par: Marta i Łukasz, Szymon i Ola, Adam i Viola, Chris i Marietta oraz Blondino i Martyna. Jednak w dzisiejszym odcinku musieliśmy się rozstać z jedną z nich! Jak do tego doszło? 

Uczestnicy musieli podjąć wyjątkowo trudną decyzję. W swoich pokojach mieli przygotowane koperty i kartki i musieli zadecydować, kto zasługuje na finał, a kto powinien pożegnać się z show już teraz. Uczestnicy nie mogli w tej sprawie konsultować się z pozostałymi mieszkańcami hotelu. Para, która nie zdobyła zaufania pozostałych uczestników, musiała wymeldować się z hotelu.

Jak głosowali uczestnicy?

Adam i Viola zadecydowali, że Marietta i Chris zasługują na finał, a Łukasz i Marta powinni odpaść.

Marta i Łukasz zagłosowali za Mariettą i Chrisem, którzy ich zdaniem powinni trafić do finału, za to Ola i Szymon powinni odpaść.

Martyna i Blondino zadecydowali, że Ola i Szymon zasługują na finał, zaś Marta i Łukasz powinni odpaść.

Ola i Szymon stwierdzili, że Blondino i Martyna powinni znaleźć się w finale, zaś Adam i Viola powinni odpaść. 

Decydujący głos mieli Marietta i Chris. Zdaniem tej pary Adam i Viola powinni być w show do końca, zaś Marta i Łukasz zasługują na finał najmniej. Tym samym z programem pożegnali się właśnie Marta i Łukasz!

Jednak to nie był koniec emocji w tym odcinku. Viola, Marietta, Chris i Adam spotkali się na tajnym zebraniu. Cała czwórka zaczęła rozmawiać o dalszych losach w show. Uczestnicy ewidentnie z dalszej rywalizacji chcą wyeliminować Szymona i Olę. Czy im się to uda?

W kolejnej części programu uczestnicy otrzymali list! Wszystkie pary miały za zadanie wybrać się na romantyczne randki. Blondino i Martyna poddali się relaksującym masażom. Adam i Viola z kolei spędzili czas na łódkach, a przy okazji mogli ponurkować. Ola i Szymon zaś świetnie bawili się podczas jazdy motorówką.

Z kolei Marietta i Chris zjedli romantyczną kolację. Para odbyła też poważną rozmowę. Chris zapytał swoją partnerkę, czy widzi ich związek po programie. Chłopak obiecał, że będzie przyjeżdżał do Marietty co najmniej raz na dwa tygodnie. Z ich rozmowy można było wywnioskować, że Marietta również bardzo przychylnie patrzy na przyszłość z Chrisem! Jednak póki co najważniejszym celem było przecież wygranie programu. Czy to właśnie Marietta i Chris zostaną wielkimi zwycięzcami? Tego dowiemy się już w najbliższy piątek!

Marta i Łukasz musieli wymeldować się z "Hotelu Paradise"! 

Instagram

W tym tygodniu z programem pożegnali się także Ania i Matt! 

Matt i Ania podsumowują udział w programie
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Finał "Hotelu Paradise" - Chris, Marietta, Blondino i Martyna
Grzegorz Piekarski
TV-Show
"Hotel Paradise": Wiemy, kto wygrał pierwszą polską edycję! Chris i Marietta czy Blondino i Martyna?
"Hotel Paradise" Wiemy kto wygrał pierwszą polską edycję! Kto wygrał Hotel Paradise?

Za nami finał pierwszej polskiej edycji programu "Hotel Paradise" w TVN 7! W finale o główną nagrodę walczyły dwie pary - Marietta i Chris oraz Martyna i Blondino. Ale tylko jedna z nich mogła stanąć na rajskiej ścieżce i powalczyć o główną wygraną. Wygrała miłość czy pieniądze? Zobaczcie relację z show! "Hotel Paradise" - kto wygrał? W dzisiejszym odcinku o zwycięstwo zmierzyły się dwie pary. O tym, kto wygra zdecydowali pozostali uczestnicy "Hotelu Paradise", którzy odpadli we wcześniejszych odcinkach.  I tak za Chrisem i Mariettą stanęli Ania, Matt, Sandra, Adam, Viola, Maciek oraz Marta. Zaś za Martyną i Blondino tylko Szymon, Ola oraz Łukasz.  Sandra zaskoczyła kostiumem podczas finału Hotelu Paradise! Tym samym to Chris i Marietta walczyli o główną nagrodę! Finałowa para musiała przejść ze złotymi kulami po rajskiej ścieżce. Na każdym etapie mieli minutę, czy zrobią kolejny krok, warty 10 tysięcy złotych. Jeśli jedno z nic rzuciłoby ją, zabrałoby pieniądze z danego etapu. Chris i Marietta na rajskiej ścieżce doszli do  jednak do samego końca razem, wygrywając aż 100 tysięcy złotych do podziału!           Wyświetl ten post na Instagramie.                   Wygrała miłość. Wygrali Marietta i Chris! 😍 #hotelparadisetvn7 #siodemka #tvn7 #player #wiosnawplayerze #uczestnicy #milosc #intryga #sojusze #uczucia #love #rywalizacja #emocje #final Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Kwi 17, 2020 o 11:54 PDT   Wygrała więc miłość! W tym programie totalnie niespodziewanie...

Szymon i Łukasz Hotel Paradise
Newsy
"Hotel Paradise": Szymon i Łukasz wrócili do programu, a Marietta i Chris wyznają sobie miłość!
Wyznania miłości w "Hotel Paradise"!

Kolejny odcinek " Hotel Paradise " za nami! Adam i Ola mieli sobie wiele do wyjaśnienia. Ania nie wiedziała o co chodzi w ich relacji i bardzo ją to męczyło. Po raz pierwszy w odcinku pojawiło się aż tyle wyznań... miłości i do rajskiego hotelu wrócili: Szymon i Łukasz! Viola i Adam są zakochani? Już na początku odcinka okazało się, że relacja Violi i Adama jest coraz poważniejsza, o czym oboje powiedzieli podczas wyznań do kamery: Można powiedzieć, że nasza relacja weszła na kolejny poziom - powiedziała Viola. Z kolei Adam wyznał, że do tej pory nie było w programie osoby, do której czułby to, co do Violi.  Miłosne wyznania i seksualne podboje Z kolei Marietta i Chris podczas wspólnego posiłku, wyznali sobie miłość! Kiedy Mari zapytała znad talerza: Kochasz mnie? Chris ze szczerym uśmiechem wyznał: Tak i to samo usłyszał od partnerki! Potem pochwalił się kolegom relacją z gorącej nocy:  Panowie miałem grubą noc, już prawie było... - wyznał Chris Blondino i Mattowi. Blondino i Maciek wyznali, że już są tyle dni w rajskich hotelu i ich poziom testosteronu sięga zenitu, dlatego stwierdzili, że będą podrywali wszystkie uczestniczki. Niedługo potem okazało się, że muszą to zrobić, bo zostali singalmi... Szymon i Łukasz wrócili do "Hotel Paradise"! W odcinku uczestnicy wzięli udział w zaskakującym wyścigu, w którym dwóch ostatnich uczestników musiało oddać swoje partnerki. To zadanie przeraziło Mariettę i Violę, które nie chcą być odłączone od partnerów! Na szczęście nie musiały. To Maciek i Blondino przegrali, a Martyna i Ola poznały nowych partnerów, którymi okazali się Szymon i Łukasz. To Ola jako pierwsza wybrała modela, a Martyna i Łukasz będą mieli okazję, aby się lepiej poznać. Teraz to Maciej i...

Klaudia El Dursi o uczestnikach "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe
TV-Show
Tydzień finałowy w "Hotelu Paradise"! W programie jest sześć par, ale w finale będą tylko dwie! Zasady!
Hotel Paradise: kto znajdzie się w finale show? Finał Hotelu Paradise - kiedy? Hotel Paradise - kto w finale? Kiedy emisja.

Przed nami największe emocje w "Hotelu Paradise" w TVN 7, ponieważ właśnie dziś rusza finałowy tydzień! Jak on będzie wyglądał? Kto znajdzie się w finale? Jaka jest główna nagroda? Poznajcie szczegóły i zasady. Komu kibicujecie najbardziej? Zobacz także: Czy uczestnicy "Hotel Paradise" bali się Klaudii El Dursi i jej zadań? Gwiazda zdradziła, jak ją traktowali! Tydzień finałowy w "Hotelu Paradise"! W programie zostało sześć par: Marta i Łukasz, Szymon i Ola, Adam i Viola, Chris i Marietta, Blondino i Martyna oraz Ania i Matt. W wielkim finale, który zobaczymy 17 kwietnia o godzinie 20:00 w TVN 7, zobaczymy jednak tylko dwie. Które? O tym będziemy przekonywać się stopniowo w tym tygodniu. Czy najsilniejsza okaże się przyjacielska relacja Martyny i Blondino, a może burzliwa relacja Ani i Mateusza? Silną parą wydają się również być Chris i Marietta oraz Adam i Viola, którzy są w show od samego początku. Z kolei Szymon, związany z Olą, zapowiedział, że będzie chciał namieszać! Czy uda mu się pokonać innych zawodników w grze o wielkie pieniądze? Główną nagrodą w finale jest 100 tysięcy złotych. Pary, które przetrwają najdłużej, zostaną wystawione na wielką próbę lojalności i uczuć! Jak dokładnie będzie wyglądała walka o zwycięstwo? O tym przekonamy się w najbliższy piątek. Przypominamy - finał "Hotelu Paradise" już 17 kwietnia o godzinie 20. w TVN 7! Co z drugą edycją show? Na razie stacja nie podjęła decyzji w tej sprawie, wiadomo jednak, że kolejna odsłona została już nakręcona. Czekacie? My bardzo!         Wyświetl ten post na Instagramie.                ...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner