Druga edycja "Hotelu Paradise" dobiegła końca. Uczestnicy dostarczyli nam mnóstwa emocji, które z pewnością zapamiętamy na długo. Były zaskakujące zwroty akcji, kłótnie i zgrzyty, a jednym z największych zaskoczeń było rozstanie Dominiki i Artura.

Zobacz także: "Hotel Paradise 2". Ata: "Dlaczego nie upuściłam kuli?" Była blisko pozbawienia Artura wygranej!

Chociaż na początku wydawało się, że ta dwójka była dobrana idealnie, to jednak ich relacja nie przetrwała.  Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać ze zwycięzcami drugiej edycji "Hotelu Paradise" - Atą i Arturem. Zapytaliśmy Artura, w którym momencie poczuł, że chce się rozstać z Dominiką. Co nam odpowiedział?

U nas to się ciągnęło, jak wygraliśmy konkurencję i wyrzuciliśmy Bartka razem z Dominiką - to nie było tylko z mojej ingerencji. Wtedy już się zaczęło psuć - powiedział Artur w rozmowie z reporterką Party.pl

Każdy fan "Hotelu Paradise" na pewno pamięta również ostatnią "Pandorę" podczas której było naprawdę gorąco. Wtedy też Bartek dowiedział się o zbliżeniu Dominiki i Artura. Jak wiadomo Bartek nie stanął również za Atą i Arturem podczas finału show. Jak te wszystkie wydarzenia wpłynęły na relacje Bartka i Artura? Czy panowie mają ze sobą kontakt?

Zobaczcie co na ten temat wyjawił nam Artur! Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej! 

Hotel Paradise
Instagram

Więcej na temat Hotel Paradise